Kadınları çok şık ve çekici gösteren parçalardan biri de kadife elbise modelleridir. Siz de kadife kumaşı çok sevenlerdenseniz bu yazımız tam size göre! Sizler için en güzel kadife elbise kombinlerini bir araya getirdik. Sizce en çok hangisi güzel?

Kadife Elbise Modelleri 1 Kadife Elbise Modelleri 2 Kadife Elbise Modelleri 3

Kadife elbise ile elbisenin modeline bağlı olarak istediğiniz her yere gidebilirsiniz. Kış ve sonbahar mevsimlerinin en güzel parçalarından birisidir. Yaşınıza uygun kesimde olan bir kadife elbise ile tüm arkadaşlarınız tarafından çok beğenileceğinizi düşünüyoruz.

Kadife Elbise Modelleri 4 Kadife Elbise Modelleri 5 Kadife Elbise Modelleri 6

Kadife kumaşa genelde soft ve koyu renkler yakışır. En çok tercih edilenler bordo, kırmızı,zümrüt yeşili, lacivert, siyah, kiremit gibi renklerdir. Onları yine koyu renk ayakkabı ve aksesuarlarınızla kombinleyebilirsiniz. 18 yaşından küçük bir kızsanız; etekleri kloş kesim, omuzları açık ya da bisiklet yaka uzun kollu kadife elbisenizi opak çorap ve kovboy botlarınızla birlikte giyerek harika bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Kadife Elbise Modelleri 7 Kadife Elbise Modelleri 8 Kadife Elbise Modelleri 9

Yaşınız biraz daha büyükse daha kadınsı modeller size çok yakışacaktır. Örneğin dar kesim sırt dekolteli bordo mini bir kadife elbisenizi ince siyah çoraplarınız, siyah süet stilettolarınız ve bordo kadife kumaş clutch ile bir akşam yemeğine giderek tüm restoranda en dikkat çekici kadınlardan biri olabilirsiniz.

Kadife Elbise Modelleri 10 Kadife Elbise Modelleri 11 Kadife Elbise Modelleri 12

Kadife kumaş elbiselerde canlı renkler kullanmaktan kaçınmalısınız. Çantanızı elbisenizle aynı renk ve süet ya da kadife kumaştan bulursanız çok uyumlu olacaktır. bulamazsanız yine kumaş ağırlıklı çantaların daha hoş duracağını düşünüyoruz. Ayakkabılarınızda da yine süet botlar veya topuklu ayakkabılar en iyi uyum sağlayan modellerdir.