[Toplam:2    Ortalama:1.5/5]

Çeşitli markalar her yıl yeni cüzdan modelleriyle yeni tasarımlarla ürünler sunarlar. Çantamızdan her çıkardığımızda bizi mutlu eden, tarzımızı yansıtan ve kullanışlı olan kadın cüzdan modelleri her daim ihtiyacımız olan ürünlerdir.

Her zaman bizimle olan bir aksesuardan çok bir ihtiyaç olan cüzdanlar özellikle kadınlar için ayrı bir önem taşımaktadır. Kullanışlı olmasının yanında  kadın cüzdan modellerinde şıklığı da bir arada bulmak isteriz.

 

Kadın Cüzdan Modellerinde Yeni Trend

Kadın cüzdan modellerinde uzun ve dikdörtgen cüzdan modelleri bu sezon öne çıkıyor. Rahat kullanımı ve çantada kolay bulunması gibi özellikleriyle yeni trend kadın cüzdan modelleri daha büyük ve daha çok bölmeli olarak tasarlanmış.

Bu sezon desenli ve de  renkli  olan cüzdan çeşitleri, metal detaylar ile birlikte hareketlendirilmiş birbirinden şık ve de modern stilleriyle ön plana çıkıyor. Sade modellerin yanı sıra detaylarında farklı tasarımların bulunduğu modeller şık ve kullanışlı kadın cüzdan modelleri arasında yer alıyor.

kadin-cuzdan-modelleri

Markalarda Kadın Cüzdan Modelleri

Bu sezon kadın cüzdan modellerinde piyasayı belirleyen markalar yine dünyaca ünlü bilinen markalar olarak karşımıza çıkıyor.Her markanın kendine özgü tasarımları kadın cüzdan modellerinde farklı çizgilerle ortaya çıkıyor. Farklı markaların farklı tasarımları kadın cüzdan model çeşitleri için geniş bir yelpaze yaratıyor.

Burberry Kadın Cüzdan Modelleri

kadin-cuzdan-modelleri2

Burberry kadın cüzdan modelleri piyasayı etkileyen tasarımlar sunuyor. Ekose desen ve kahverenginin ön planda olduğu modeller dikkat çekiyor. Dikdörtgen fakat fazla uzun olmayan modellerde aradığınız farklı tasarımı bulabilirsiniz.

Comme Des Garçons Kadın Cüzdan Modelleri

kadin-cuzdan-modelleri3

Tüm dünyada tasarımlarıyla fark yaratan bu markanın kadın cüzdan modellerinde puantiyeli ve küçük tasarımları dikkat çekiyor. Siyah ve beyazın tezatlığını puantiye ile birleştiren kadın cüzdan tasarımları dikkat çekiyor.

Vivienne Westwood Kadın Cüzdan Modelleri

kadin-cuzdan-modelleri4

Vivienne Westwood kadın cüzdan modellerinde resimli modellerle fark yaratıyor. Mavi turuncu gibi renklerin mat tonlarının kullanıldığı modeller birer tablo görüntüsü yaratıyor. Tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız bu cüzdan modellerini denemelisiniz.

Guess Kadın Modelleri

kadin-cuzdan-modelleri5

Guess kadın cüzdan modellerinde şıklığı ön plana çıkarıyor. Düz renklerin üzerine küçük metal detaylarla zarif ve gösterişli modeller sunuyor. Tokalı ve uzun kadın cüzdan modelleri farklı tasarımlarıyla sunulurken özellikle gece kombinleri için özel bir seçenek sunuyor.

Desa Kadın Cüzdan Modelleri

Bol çeşit ve kullanışlı modeller sunan Desa kadın cüzdan modellerinde farklı tasarımlar sunuyor. Mat pembe düz ya da bordo daha küçük modeller dikkat çekiyor. Desenli modeller ve farklı toka kullanımları dikkat çekiyor.

Farklı Tercihler İçin Kadın Cüzdan Modelleri

Çeşitli markalarda çeşitli modeller farklı tasarımlarla sunulurken Adidas, Nike gibi daha spor tasarımlarda tercih edilebilir. Yine tüm modellerde çanta ile uyumlu tasarımlar mevcut. Uyum sevenler için çanta ve cüzdan modeli birbirini tamamlayıcı şekilde tercih edilebilir.

Hanımlar rujrenkleri.com farkı ile hanımlar için en güzel bayan cüzdan modelleri karşınızda, umarım sizlerde beğenirsiniz.