[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Günümüzde oldukça popüler olan kalem etek kombinleri doğru yapıldığı zaman çok tarz olunuyor. Nasıl giymeniz gerektiğini bilmiyorsanız bu yazımızı okumaya devam edin hanımlar. Sizler için en güzel kalem etek modellerini bir araya getirdik. Siz ne renk ve hangi model kalem etek giymeyi seviyorsunuz? Aşağıya yorum bırakırsanız çok seviniriz.

kalem etek kombinleri 1

Öncelikle kimler kalem etek giymeli? Son zamanlarda kalem etekler çok moda olsa da tüm vücut hatlarınızı ortaya çıkardığı için zayıf görünmek isteyen hanımlara göre değildir. Özellikle basenlerinden şikâyetçi hanımların kalem eteklerden uzak durması gerekir. Aynı şekilde karın bölgesinde fazlalıkları olan kadınlarda kalem etekler estetik durmayacaktır. Çünkü kalem etekler vücut hatlarını tamamıyla ortaya çıkartırlar.

kalem etek kombinleri 2

Bazı kalem etek tarzları çok rahat, bazıları ise çok zordur. Etek uçlarının çok dar olduğu ve esnek kumaşlardan yapılmayan eteklerde yürümek çok zordur ve ünlülerin merdiven kazalarına mutlaka denk gelmişsinizdir. İşte bu zor etekleri kusursuz fiziğe sahip hanımlar giymelidir. Bir de penye gibi esnek kumaşlardan yapılan ve çok dar olmayan modeller vardır. Bu modeller kalçayı tamamen sarmadığı için geniş basenli hanımlar da tercih edebilir. Zayıf fakat boyunuz kısaysa yüksek bel kalem etekleri topuklu ayakkabılarınızla giyerek de harika görünebilirsiniz.

kalem etek kombinleri 3

Zayıf ve özellikle de uzun bacaklı bir hanımsanız dar kalem etek kesimleri tam size göredir! Kusursuz fiziğinizi ön plana çıkarmak için bu parçaları her yerde tercih edebilirsiniz. Örneğin iş toplantısı için siyah topuklularınızla ve beyaz gömleğinizle çok otoriter görünebilirsiniz.

kalem etek kombinleri 4 kalem etek kombinleri 23 kalem etek kombinleri 22 kalem etek kombinleri 21 kalem etek kombinleri 20 kalem etek kombinleri 19 kalem etek kombinleri 18 kalem etek kombinleri 17 kalem etek kombinleri 16 kalem etek kombinleri 15 kalem etek kombinleri 14 kalem etek kombinleri 13 kalem etek kombinleri 12 kalem etek kombinleri 11 kalem etek kombinleri 10 kalem etek kombinleri 9 kalem etek kombinleri 8 kalem etek kombinleri 7 kalem etek kombinleri 6 kalem etek kombinleri 5