Düğününüzde şık bir gelinlik mi tercih edersiniz yoksa size yakışan bir gelinlik mi? Hem şık hem de vücudunuza uygun bir model isterseniz kalın askılı gelinlik modellerine bakmanızı tavsiye ederiz.

Kalın askılı gelinlikler hemen hemen her vücut tipine uyum sağlar. Sizi hem prensesler gibi gösterir hem de varsa kusurlarınızı kapatır. Gelin adayları çoğunlukla straplez model gelinlikler tercih etse de onların ne kadar rahatsız ve sizi zor duruma düşürdüklerini bilirsiniz. Özellikle büyük göğüslü gelinlerin straplez modellerden kaçınması gerekirken kalın askılı gelinlik modeli ile harika görüneceklerdir. Üstelik straplez gelinlik modellerindeki gibi beklenmedik kazalardan dolayı göğüslerin görünmesi sıkıntısından da kurtulacaklardır.

Kalın Askılı Gelinlik Modelleri

Kalın askılı gelinlikleri denerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta omuz genişliğinizdir. Omuzlarınız ne kadar geniş olursa o kadar kalın askılılara yönelebilirsiniz. Vücudunuzun geniş olmasından ya da basenlerinizden şikâyetçiyseniz bu kalın askılar sayesinde daha ince görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Balıketli bir bayansanız en kalın askılı gelinliklere bakmanızda fayda var. Kalçanız ile omzunuz arasında kalın askılar sayesinde uyum yakalayabilirsiniz.

 

Kalın askılı gelinlik modellerinde pek çok seçenek bulabilirsiniz. Birçok farklı malzemeden yapılmış, her biri farklı kalınlığa sahip gelinlik modelleri sayesinde her vücut tipine uygun bir model bulmak mümkündür. Güpürlerle ve dantel işlemeli kumaşlarla süslenmiş gelinlikler ile hem modern hem de ince görünebilirsiniz. Bu modeller sayesinde hem düğün şıklığınız hem de rahatlığınız sizinle birlikte olacaktır.