Kaşlarınızın şekli; bakışlarınız ve kaç yaşında gösterdiğinizle çok alakalı bir durumdur. Eskiden ipince alınan kaşların yerini artık kalın kaş modelleri aldı. Aslına bakarsanız doğru olan da budur. Nasıl yaratıldıysanız en güzel haliniz odur. Kaşlarınız da doğal bir şekilde şekillendirilirse çok daha fresh ve genç görüneceğinizden eminiz.

Kalın Kaş Modelleri 7  Kalın Kaş Modelleri 9Kalın Kaş Modelleri 8

Son zamanlarda düz ve kalın kaş modası çok rağbet görmüştür. Fakat bu kaş modeli herkese yakışmamaktadır. Bazı kadınların yüzünü çok sert gösterebilir. Zaten herkes aynı kaşla gezse ne anlamı kalırdı ki? Tüm insanların dümdüz kaşlarının olduğunu düşünün? Bize kalırsa hiç orijinal değil. Yüzünüze en çok yakışan kaş modeli, doğal kaşlarınızın etrafından biraz toparlanmış olanıdır.

Kalın Kaş Modelleri 1 Kalın Kaş Modelleri 2 Kalın Kaş Modelleri 3
Bazı kadınlar ne yazık ki kaş konusunda şanslı olamıyor. Hiç kaşları çıkmayan ya da çok açık renk olduğu için görünmeyen kaşlara sahip olabiliyorlar. Bu durumda kaşlara her gece yatmadan çeşitli bakımlar yapıp gürleştirip kalınlaştırmak gerekiyor. En bilinenler; kaşlara Hindistan cevizi yağı, tatlı badem yağı gibi tüyleri besleyen yağlar ya da vazelin gibi kremler sürmek. Kaşlarınızı kalınlaştırdığınız zaman yüz şekline uygun kaş modeli yaptırabilirsiniz. Daha önceden hazırlamış olduğumuz “yüz şekline göre kaş modelleri” ve “kaş alma yöntemleri” konularımızı da okumayı unutmayın kızlar!

Kalın Kaş Modelleri 4 Kalın Kaş Modelleri 5 Kalın Kaş Modelleri 6
Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi modeller kalın kaşları sayesinde çok cool görünüyorlar. Adile Naşit gibi incecik kaşlarla poz verselerdi acaba aynı etkiyi yaratırlar mıydı?