Kasnaksız Gelinlik Modelleri bu sezonun en gözde gelinlik modelleri arasında yerini aldı. Günümüz moda dünyasında o kadar çok gelinlik çeşidi var ki insanın kafasının karışmaması mümkün değil! Fakat hayatında her zaman rahat kombinler yapmayı tercih eden bayanların çok fazla düşünmesine gerek kalmayacak bir konuya değinmek istiyoruz. Bizim de favorimiz olan bu modeller tabii ki kasnaksız gelinlik modelleridir!

 

Kasnaklı gelinliklerin en büyük derdi zamansızca açılıp gelinlerin rezil olmasına neden olması ya da bazı kapılar geçmesine engel olmasıdır. Özellikle de gelin arabasına binmek gelinler için eziyet değil mi? Eğer düzgün bir fiziğe sahipseniz ve fazla kilolarınızın olmadığını düşünüyorsanız gittikçe daha çok rağbet gören 2016 kasnaksız gelinlik modellerine mutlaka bakmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu modeller vücut hatlarını ortaya çıkardığı için daha çok fit kadınlara yakışıyor! Kasnaksız gelinliklerin dantel detayları gelini daha seksi ve prenses gibi hissetmesini sağlıyor. Özellikle sırt dekolteli kasnaksız gelinlik en güzel olanları arasında diyebiliriz.

Kasnaksız Gelinlik Modelleri

Kasnaksız Gelinlik Modelleri 2016

Kasnaksız gelinlik modellerini tesettür giyen kızlar da son zamanlarda tercih etmeye başladı. Kasnaksız kabarık gelinlikler sayesinde kapalı kızlar da çok farklı görünümler sergilemektedirler. Tesettürlü olmayan kızlar ise genelde kabarık olmayan, vücut ile bir bütün oluşturan sade modeller tercih etmektedirler. Bu yenilikçi tasarımlar sayesinde 2016’nın gözde gelinlerinden olabilirsiniz. Bu modellerin oldukça farklı çeşitte modelleri olsa da genellikle düz straplez kolsuz ya da kalp göğüs modelinin daha çok tercih edildiğini belirtmeliyiz.