Kadınlar saçlarıyla oynamaya ve yenilikler yapmaya bayılırlar. En çok tercih edilenlerden biri de katlı saç modelleridir. Katlı saç kesimi çok özen ister. Doğru kuaförü seçmek çok önemlidir. Doğru katlar verilmiş saçlar ile harika görünebileceğiniz gibi yanlış kesimde sizi uzun bir süre hayata küstürebilir. Saçlarınıza kat verdirmeden önce sizler için hazırladığımız en güzel katlı saç modellerini incelemenizi tavsiye ederiz. Seçim yaparken yüz şeklinizi ve saçınızın cinsini dikkate almayı unutmayın! Çünkü modelde harika görünen saçlar sizde aynı durmayabilir.

Katlı Saç Modeli – Rujrenkleri

Uzun Katlı Saç Modelleri

2018 Katlı Saç Modelleri

Katlı saç modellerini kimler kullanmalıdır? Açıkçası çoğu kuaförün de savunduğu katlı kesim saçı daha gür gösterdiği için seyrek saçlara yapılması gerektiği düşüncesi bize göre yanlıştır. Çünkü zaten az olan saçlara kat verilince uçlara doğru kedi kuyruğu gibi incecik saç tutamı kalır. Bu tür saçlar sönük olduğu için genelde dümdüz görünürler ve daha cılız bir görünüme neden olurlar. Bu yüzden az ve sönük saçlarınızın olmasından şikayetçiyseniz saçlarınızı katsız kestirmelisiniz.

Farklı Katlı Saç Modeli

Kısa Katlı Saç Modelleri

Yeni Katlı Saç Modelleri

Basit Katlı Saç Kesim Modelleri

Katlı saçlardan kaçınması gereken bir diğer saç tipi de kalın telli, gür ve kabaran saçlardır. Zaten oldukça kabarık ve elektriklenen saçlarınıza bir de kat verirseniz o kısa katların havalanmasına ve daha dağınık görünmesine neden olursunuz. Dümdüz katsız kesimler de saçlarınızı rahatsız edecek derecede kalın gösteriyorsa ara makas attırarak yoğunluğunu azaltabilirsiniz.

Katlı Kesim Saçlar

Kısa Katlı Saç Kesim Modeli

Katlı Kısa Kesim Saç Modelleri

Güzel Katlı Kesim Saç Modeli

Bu iki saçın dışındaki tüm saç tipleri rahatlıkla katlı kesimler kullanabilirler. Saçlarınızın keyfini çıkarın!