Kırmızı topuklu ayakkabı şüphesiz ki en dikkat çekici ayakkabı modellerinden biridir. Hem yaz hem de kış mevsimine uygun bu rengi siz ne sıklıkta tercih ediyorsunuz?

Kırmızı renk cesaret işidir. Kıyafette olduğu gibi ayakkabı modelinde de gözlerin o bölgeye kaymasına sebep olur. Bu yüzden kırmızı ayakkabı giyeceğiniz zaman çok dikkatli olmalısınız. Tek bir star parçanız olması gerektiği için kıyafet ve aksesuarlarınızı çok sade tutmalısınız.

 

Yazın vazgeçilmezleri dolgu topuk ayakkabı modelleridir. Kırmızı dolgu topuklar da oldukça sevilmektedir. Fakat kırmızı dolgu topuk bir ayakkabı ile çok sevimli ve genç bir görüntü kazanabilirsiniz. Kloş elbiselerinizle, skinny jeans ile, kot şortlarınızla kısacası sade olan her türlü parça ile kırmızı dolgu topuklu ayakkabılarınızı kombinleyebilirsiniz. Topuk kısımları renkli çiçekli kumaşla kaplanmış modellerin de çok tatlı durduğunu söylemeliyiz.

 

Bu sezon kalın topuklu ayakkabılara da çok rastladık değil mi? Tabi ki kalın topuklu kırmızı ayakkabılar da çok rağbet gördü. Özellikle deriden yapılmış kalın topuklular ayağınızı yara yapmayacağı için gün boyu alışverişe bile çıkabilirsiniz. Bu tür topuklu ayakkabılarda en çok tahtadan yapılmış kırmızı topukların daha şık olduğunu söylemeliyiz.

İnce topuklu ayakkabılar özel günlerinizde hanımların her zaman ilk tercihlerindendir. Kırmızı bir stilettoya kim hayır diyebilir ki! Mesela siyah mini elbise ve rugan kırmızı stiletto kombini her zaman modadaki yerini korur.

 

Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 1 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 2 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 3 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 4 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 5 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 6 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 7 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 8 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 9 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 10 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 11 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 12 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 13 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 14 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 15 Kırmızı Topuklu Aykkabı Modelleri 16