[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bazı gelin adayları straplez gelinlik modelleri tercih ederken bazıları ise kısa kollu gelinlik modellerine yöneliyorlar. Aslında milyonlarca straplez gelinlik giyen gelinlerden olmak yerine siz de biraz farklılaşmaya ne dersiniz? Aşağıdaki modellerden mutlaka beğendikleriniz olacaktır.

 

Kısa kollu gelinlikler hoş görünmelerinin yanı sıra varsa eğer kusurlarınızı da kapatmak için birebirdir. Bu tarz gelinlikler yaka ve kol detaylarının uyumu sayesinde geline farklı bir hava katarlar. Yaka bölümüne karar verirken omuz genişliğinizi dikkate almalısınız. Kol detayıyla ilgili doğru karar için ise hem kollarınızın boyunu hem de omuz-kol arası genişliğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Özellikle kollarınızın kalınlığından şikayetçiyseniz yarım kollu gelinlik modelleri tam da sizler için tasarlanmıştır. Yarım kollu gelinlikler kollarınızın omzunuzla birleştiği bölgeyi kapatacağı için sizi daha iyi gösterecektir.

Kısa kollu gelinlik modelleri

Kısa kollu gelinlik modelleri

Kısa kollu gelinlikler aynı zamanda romantik gelinlik modelleri kategorisine girer. Dantel kumaşlardan yapılmış prenses model gelinlik modelleri sizi rüya gibi bir düğün yaşatabilir. Aynı şekilde dantellere bezenmiş duvağınızla misafirlerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Gelinliğiniz sade olsa bile, kollardaki işlemeli zarif tüller, danteller ve pırıltılı taşlar sayesinde oldukça hoş bir havaya bürüneceksiniz.

 

Kolları dantelden yapılmış gelinlik giymek isterseniz dikkat etmeniz gereken nokta; kullanılan dantelin gelinliğin tamamıyla benzerlik göstermesidir. Kısa kollu dantel detaylı prenses model gelinlikler ile düğününüzde prensesler gibi olabilirsiniz. Doğru aksesuarlarla da kombinlerseniz sizden güzeli olamaz. Şimdiden eşinizle mutluluklar dileriz!