[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Eskilerden beri en çok tercih edilen kloş etek modelleri 2016’da özellikle genç kızlar tarafından çok sık tercih ediliyor. Yeni sezonda kloş eteklerin nasıl kombinlendiğini birlikte inceleyelim.

 

Kışın neredeyse her kızın üzerinde kloş bir etek gördük. Mini boyda ve kalın kumaşlardan yapılan bu etekleri opak çoraplar ve kısa kazaklarla kombinleyince harika oluyor. Hem çizmelerinizle hem de kısa botlarınızda çok sevimli bir tarz yakalıyorsunuz. Kadife kumaş kloş etekler ve atlas kumaş kloş etekler en çok tercih edilenler arasındadır.

kloş etek modelleri 2016

Yazın kloş eteklerin çok daha sık tercih edildiğini görüyoruz. Volanlı kloş etekler, miniler, uzunlar hatta mini boy etekler bile! Özellikle gri ya da altın yaldızlı tonlarda midi boy etekleri bu yaz çok sık göreceğiz. Pilili midi boy etekleri beyaz spor ayakkabılar ve basic tişörtlerle birlikte giymek modaya uymanız için yeterli. Mini kloş etekleri kot ceketlerle ve dolgu topuklu ayakkabılarla kombinleyerek yaz akşamlarınızı harika geçirebilirsiniz. Kloş etekleri özel gecelerde de giymeniz mümkün. Örneğin fuşya renk tül ve astarın birleşimiyle üretilmiş midi boy kloş eteğinizi siyah stilettolarınız ve siyah büstiyerinizle birlikte giyerseniz, elinize de zıt renkte bir clutch alırsanız misafirler arasında farkınızı koyabilirsiniz.

 

Kloş eteklerin en güzel yanı da vücut kusurlarını gizleyebilmenizdir. Basenlerinizden şikâyetçiyseniz ve armut tipi bir kadınsanız sizin için en ideal tercih bu kesimlerdir. Hem rahat, hem spor hem de incecik gösteren 2016 kloş etek modellerinden birkaç tanesine mutlaka sahip olmalısınız!