Bu kışın en moda parçalarından biri de kovboy botlardır. Geçen kışa oranla bu sezon daha fazla model göreceğimizi düşündüğümüzden en güzel kovboy bot modellerini sizler için bir araya getirdik. Eminiz siz de içlerinden bir tanesine sahip olmak isteyeceksiniz.
Ünlü markaların kovboy botlarının fiyatları biraz yüksek olduğu için tercihinizi daha minimal markalardan yana kullanmanızda sakınca yoktur. Çünkü botlar topuklu ayakkabı gibi fiyatına göre kendini gösteren parçalardan değildir. Çok uygun fiyatlı botlar bile doğru kombinle gayet kaliteli durabilir. Çeşitli instagram hesaplarında bu bot modellerine ulaşmanız mümkündür.

 

Bot seçerken vücut proporsiyonunuzu dikkate almak çok önemlidir. Bilekte biten bootie’ler her zaman için ideal modellerdir. Fakat kovboy bot modelleri biraz daha bilek üstünde duracağı için bacak boyunuzu keseceğini unutmayınız. Genelde kısa topuklu modeller daha güzel durduğundan bu modeller en çok uzun bacaklı hanımlara yakışmaktadır. Çeşitli renklerde üretilse de en güzel modellerin taba rengine yakıştığını söylemeliyiz.

 

Kovbot botların yan kısmında ya kabartmalı işlemeler ya da püsküller olur. Yani fazla sade olduğunu söyleyemeyiz. Bu yüzden kıyafetlerinizde düz ve tek renk modellere yönelmelisiniz. Örneğin gri renk diz altında biten triko bir elbise, bordo deri ceket ve siyah kovboy botlarınız harika olacaktır! kışlık şort modellerine de bu kısa botlar çok yakışmaktadır. Fakat pantolonlarla giydiğinizde yan tarafının modeli kapandığı için çok hoş durmayacaktır.

 

Kovboy Bot 1 Kovboy Bot 2 Kovboy Bot 3 Kovboy Bot 4 Kovboy Bot 5 Kovboy Bot 6 Kovboy Bot 7 Kovboy Bot 8 Kovboy Bot 9