[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşırken siz de gelinliğinizin ayrıntılarını bir an olsun aklınızdan çıkarmadığınıza eminiz. Kuyruklu gelinlik modelleri sahneye ihtişamıyla çıkmak isteyen genç kızlarımız için tasarlanmıştır. Günümüz modasında her gelinlik modeline göre kuyruk tasarlanabilmektedir. İster balık model gelinlik olsun, ister prenses model gelinlik olsun, tercihinize uygun kuyruk modeli mutlaka vardır.

 

Gelinlik kuyruklu olunca haliyle rahatlık biraz geri plana atılıyor. Fotoğraf çekimi yaparken ya da misafirlerin karşısına çıkarken gelinlik kuyruğu çok hoş görünse de gecenin sonuna doğru kuyruğunuza basanlardan bunalabilir ve pişman olabilirsiniz. Ben yine de kuyruklu gelinlik almak istiyorum diyorsanız o zaman sizler için hazırladığımız birbirinden güzel kuyruklu gelinlik modellerini mutlaka incelemelisiniz. Kuyruklu gelinlik tercih ettiğinizde haliyle sadelikten biraz kaçınmış oluyorsunuz. Taş süslemeler ile daha şık ve dikkat çekici hale getirilmiş gelinlikler etrafınıza ışık saçmanızı sağlıyor.

kuyruklu gelinlik modelleri

Kuyruklu gelinlik modellerinde dantel işlemelerle yapılanların ön plana çıktığı görülüyor. Özellikle gelinliklerin üst bölgesinde yer almakta olan dantel süslemeleri gelinliklere hem zarafet hem de farklı bir hava katar iken bayanlardan tam not almayı başarıyor. Yeni sezonda kuyruklu gelinlik trendleri biraz farklılaşmış diyebiliriz. Eskiden sadece beyaz gelinlikle birleştirilen beyaz bir kuyruk olurdu. Şimdilerde kuyruğunuzu istediğiniz renkte yaptırabilirsiniz. En çok rağbet görülen ise beyaz gelinliğe sabitlenmiş toz pembe kuyrukların tercih edildiğini söylemeliyiz. Çoğu bayan için albenisi yüksek olan uzun kuyruklu gelinlikler bu sene de çok fazla tercih edilecek görülüyor.