[Toplam:0    Ortalama:0/5]

2016 m yaka gelinlik modelleri bu yıl zarif bayanların en çok tercih ettiği gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. M yaka gelinlik modelleri özellikle gipür kumaş ile oldukça bütünlük sağladığı için dantel ve gipür ile birlikte m yaka gelinlikler oldukça zarif bir görünüm ortaya çıkarmaktadırlar. Özellikle balık formundaki gelinliklerde daha çok tercih edilen m yaka gelinliklerde göğüs bölgeniz daha çok ön plana çıkacağı için de kesinlikle en doğru makyajı ve en doğru saç modelini tercih etmeye özen göstermelisiniz.

m-yaka-gelinlik-modelleri

M yaka gelinlik modelleri oldukça şık bir hava yaratmasının yanı sıra yanlış yapılacak bir saç modeli seçimi ile gelinliğin bütün formunu ve şıklığını da kaybedebilirsiniz. Özellikle m yaka gelinlikler de bu yıl düşük omuzlu gelinliklerin de birlikte kullanılması ile oldukça zarif modellerin ortaya çıktığını da söylemek isteriz. Boyun bölgenizdeki kısalık gibi bir sorununuz var ise m yaka gelinlik modelleri ile boyun bölgenizi daha uzun gösterebilirsiniz.

M yaka gelinlik modelini tercih etmek isteyen bayanların basen bölgelerinde fazlalıkları var ise o zaman balık formundaki gelinliklerin dışında kabarık olan fakat m yakaya sahip olan gelinlikleri tercih etmeleri daha zarif görünmeleri açısından oldukça önemlidir.

Bunun yanı sıra straplez yakada m yakanın kullanımı da bahar gelinleri için tasarlanan ve kır düğünü konsepti ile sizlere sunulan gelinlik modellerinde daha sık görülmektedir. 2016 gelinlik modelleri arasında sizler de hem şık olmak hem de gelinlik modasını yakından takip etmek istiyorsanız kesinlikle kabarık veya dr gelinliklerde m yakaya sahip olan gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Üstelik bu yıl krem gipür gelinliklerde m yakanın daha ağırlıklı olarak kullanılması da skiye bir dönüş olarak tanımlanmaktadır.