Mezuniyet elbisesi modelleri ile balonuzda harikalar yaratmak istiyorsanız; mutlaka sezonun trendlerinden haberdar olmanız gerekiyor.

Bir kurtarıcı olarak görülen siyah renk, bu sezon da yine mezuniyet elbisesi arayan genç kızların imdadına yetişiyor. Elbisenin sade ya da dantelli bir yapıda olmasına özel göstermelisiniz. Eğer cesur bir tarz yaratmak istiyorsanız; dekolteli ya da yırtmaçlı modellere de yönelebilirsiniz. Önü açık olan siyah elbiseler de yine tercihiniz olabilir.

Çiçek desenli elbise

Desenli mezuniyet elbisesi modelleri ile yaz sezonuna uygun bir tarz oluşturarak, sizin için çok özel bir gece olan mezuniyet gecesinde, arkadaşlarınızla birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Ancak desenli elbiseler daha çok lise balolarında tercih edilmektedir. Çiçek desenli elbiseler arasından seçim yaparak, eğer lise son sınıftaysanız; bu özel geceye damga vuracaksınız.

Kabarık etek elbise

Kabarık etek elbise, abiye ve gelinliklerde hükmünü her zaman devam ettirmektedir. Eğer havalı ve iddalı bir şekilde balonuza giriş yapmak istiyorsanız; kabarık etek tasarımı ile öne çıkan mezuniyet elbiseleri arasından seçim yapmanızda fayda var. Bu tarz elbiseler hem aradığınız şıklı yansıtmanızı sağlayacak, hem de oldukça asil bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak.

Mezuniyet elbisesi

Eğer ben sade ve şık bir görünüm arıyorum diyorsanız; özellikle üniversite mezuniyet balolarında tercih edilen sade mezuniyet elbiseleri tam da size göre. Farklı boyları ile dikkat çeken bu elbiseleri; giyim zevkinize göre seçerek, bu özel geceye imzanızı atacaksınız.

 

Bordo elbise

Siyah renginden sıkıldım, ancak kurtarıcı bir elbise arıyorum diyenler için bordo renkli mezuniyet elbisesi modelleri bulunmaz bir fırsat. Ne canlı, ne de siyah gibi sıradan bir renk olmayan bordo renk mezuniyet elbiselerinin farklı tasarımları içerisinden, kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.