Özellikle bu sıcak zamanlarda en çok sevilen parçalardan biri de mini etek kombinleri olduğu için yaz bitmeden bu konuya yer vermek istedik. Siz nasıl mini etekler tercih ediyorsunuz? Hangi mevsimde giymeyi seviyorsunuz. Başörtüsü kullanmayan ve çok alışveriş yapan her kızın dolabında mutlaka bir mini etek olduğunu düşünüyoruz. Sizler için derlediğimiz en güzel mini etek kombinleriyle arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz kızar.

mini etek modelleri 1 mini etek modelleri 2

Eğer karın çevrenizdeki fazlalıklarınızdan şikayetçiyseniz yüksek bel mini eteklerin çok moda ve kullanışlı olduğunu söylemeliyiz. Mini eteklerinizi topuklu ayakkabı ile giyerseniz çekici, spor ayakkabı ve babetlerle giyerseniz sevimli bir kız olursunuz. İş yerinizde klasik ayakkabılarınız ve gömleğiniz ile birlikte giydiğinizde ise otoriter görünebilirsiniz. Bulunduğunuz ortama uygun olduğu sürece istediğiniz kombinleri yapabilirsiniz.

mini etek modelleri 3 mini etek modelleri 4

Mini eteklerin uzun ve ince bacaklı kadınlara daha çok yakıştığını söylemeliyiz. Fakat kısa bacaklarınız varsa çok kalın olmadığı sürece doğru kombinler sayesinde kendinize yakıştırabileceğinizi unutmayın. Mümkün olduğunca doğal olmaya çalışın. Çok dikkat çekmek güzel olmak demek değildir. Mini etek zaten çok dikkat çeken bir parçadır.

mini etek modelleri 5 mini etek modelleri 6

Bu yüzden degaje, sırt, omuz, göbek gibi ekstra dekolteler vermeniz iyi değildir. Sadece eteğinizin boyu dikkat çeksin yeter. Çok parlak kumaş etekler kullanmayı seviyorsanız eteğiniz dışında tüm kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlarızı basit tutmalı, sadece eteği ön plana çıkarmalısınız. O zaman şimdi tarzınızı konuşturma zamanı!

mini etek modelleri 7 mini etek modelleri 8 mini etek modelleri 9 mini etek modelleri 10