Kadınların çanta aşkı hiçbir zaman bitmeyecek fakat meşhur Miu Miu çantaların o kadar çok çeşitli modelleri var ki, kadınlara hepsini aldırtacak cinsten! Tabii fiyatları malum…

Miu Miu Türkiye resmi ithalatçısı Beymen markasıdır. Aynı zamanda aksesuar ve giyim markası olan Miu Miu en çok çantalarıyla ön plana çıkmaktadır. Böylece dünyaca ünlü kadın çanta markaları arasında ilk sırada yerini almaktadır. Lüks çanta markası diyince akla gelen ilk markalardan birisi de Miu Miu’dur.

 

Tabii bu çantaları maalesef her kadın alamıyor. Fiyatları oldukça yüksek! Hatta öyle yüksek ki bazı çantaları çoğu insanın maaşından daha yüksek bile olabiliyor! Eğer maddi durumunuz elverişliyse ve alabiliyorsanız çok kaliteli, ömürlük bir çantaya sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Miu Miu Çanta

Miu Miu Çanta 2016

Eğer bir adet Miu Miu marka çanta almak istiyorsanız mümkün olduğunca sade modellere yönelin ki çoğu kıyafetinizle uyum sağlasın. Çünkü Miu Miu çantalarında çok farklı modeller var ve bunlar kafanızı karıştırabilir. Natürel deri, fermuar kapatmalı, ayarlanabilir bel askılı, iç ve dış cepli, logolu, kulplu, ayarlanabilir sırt askılı, klips kapatmalı, omuz askılı, kapitone desenli gibi pek çok bel, sırt, omuz, portföy çantaları bulabilirsiniz.

 

Ayrıca pahalı marka çanta alamıyorsanız replika, taklit, çakma, imitayon, sahte çantalar almamanızı tavsiye ederiz. Çünkü gerçekten orijinal olmadıkları belli oluyor! Üstelik bu çantalar kısa süre içinde yıpranıyor. Bunun yerine daha uygun fiyatlı ve kaliteli çantalar sizi daha mutlu edecektir.