Modanisa Yelek kadınların her mevsim tercihi olmuştur. Kışın sıcak tutsun diye kalın yünden yapılan yelekleri, sonbaharda uzun triko kumaş yelekleri, ilkbahar ve yaz aylarında ise renk katmak amacıyla kumaştan yapılmış ince yelekleri tercih ederler. Son zamanlarda uzun hırkalarda olduğu gibi uzun yeleklerin de modası gündeme gelmiştir. Özellikle genç kızların beyaz spor ayakkabı ve yırtık kotlarla birlikte uzun gri ve gizli çizgileri olan yelekleri çok sık giydiğini görebilirsiniz. Peki tesettürlü bayanlar modaya uyamaz mı? Tabii ki uyar. İşte burada Modanisa yelekler devreye giriyor.

Modanisa yelek modelleri

Modanisa yelek modelleri

Uzun yıllardan beri kapalı kadınların tercih ettiği Modanisa markasının günümüzde de popülerliğini görebilirsiniz. Tesettür giyimde en çok bilinen belli başlı markalar arasında Modanisa markası da vardır. En çok tercih edilen parçaları ise yelekleri olmuştur. Eğer Modanisa’dan yelek almayı düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız modellere mutlaka göz atmanızı öneririz.

 

Modanisa’da oldukça çeşitli yelek modelleri bulunmaktadır. İpek kumaştan pamuklu kumaşa, kot kumaştan saten kumaşa, atlas kumaştan saten kumaşa kadar renk renk farklı kesimde modeller bulabilirsiniz. Her zevke göre tasarlanmış yelekler vardır. Yelekleri nasıl kombin yapacağınızı bilemiyorsanız size birkaç küçük tüyo verebiliriz. Eğer fazla kilolarınız varsa ve yelekle bu fazlalıkları saklamak istiyorsanız mümkün olduğunca sade ve düz renklere yönelmelisiniz. Örneğin içinize siyah pantolon ve siyah gömlek giyip belki boynunuza şatafatlı altın rengi bir kolye takıp üzerinize tok bir kumaşı olan uzun dizlerinize kadar uzanan hardal sarısı yelek sizi harika gösterecektir.