[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İlerde nasıl bir nişan yüzüğü takmak istediğinizi hiç düşündünüz mü? Her yeni sezonda yepyeni modeller ile karşımıza çıkan nişan yüzükleri 2016’da biraz daha modern çizgilerden gitmeyi amaçlıyor. Yakın zamanda evlenmeyi planlayan ya da evlilik hayalleri kuran kadınlar için 2016 nişan yüzüklerini sizler için derledik.

Nişan Yüzük Modelleri

Nişan Yüzük Modelleri

Her yıl farklı tasarımlarda tek taş, elmas ya da pırlanta yüzükler karşımıza çıkıyor. Bazen kare, bazen damla şeklinde, bazen oval bazense çiçekli desenlere rastlıyoruz. Gümüş ve altın renklerinin yanında şimdi bir de rose gold seçenekleri eklendi.

Eskiden dümdüz sarı halka olan çok da üzerinde durulmayan bir konu olan nişan yüzüklerinin aslında sizin tarzınıza uygun olması çok önemli! Sonuçta o yüzükleri ömür boyu parmağınızda taşıyacaksınız. Belki de bu yazıyı okuduktan sonra yakında nişanınız olmasa bile ilerde takacağınız nişan yüzüğü için kendi tarzınızı bulmaya çalışacaksınız. Sizce kişilik tarzınızı yansıtacak nişan yüzüğünüz nasıl olmalı?

Günlük hayatınızda belki işiniz gereği sürekli klasik giyiniyorsunuz. O zaman muhtemelen daha çok taşlı tuşlu modellere yöneleceksiniz. Fakat spor giyim her zaman sizinleyse nişan yüzüğü gibi klasik bir halkayı kolayca spor hale getirebilmek için seçeceğiniz model çok ince düşünülmelidir.

Size en uygun nişan yüzüğünü bulmanız için galerimizdeki nişan yüzüğü fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Hayalinizdeki nişan yüzüğünüzü bulursanız sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın! Kişiliğinizle de uyumlu olması gereken nişan yüzüğünüzün ömür boyu en çok sevdiğiniz takınız olması dileğiyle…