[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Nişanlığınızı almadan önce sizler için derlediğimiz nişanlık abiye modellerini incelemeye ne dersiniz? Genelde gelinlik üzerinde çok durulur, her bir tarafı detaylıca düşünülür fakat nişanda giyilecek abiye kolayca seçilir. Aslında düğün ve nişanı birbirinden ayırmamak gerek. Hem nişanınızda hem de düğününüzde kusursuz görünmek için çabalamalısınız.

 

Nişanlık gibi zor giyilen bir kıyafeti giy çıkart yapmak zahmetli iştir. Önceden internette yaptığınız araştırmalarla karar verdiğiniz sadece birkaç modeli deneyebilir ya da diktirebilirsiniz. Mankenin üzerinde beğendiğiniz nişanlık abiyesini görür görmez atlamayın! Öncelikle kendi vücut tipinizin o mankenle aynı olup olmadığını düşünün. Eğer değilse büyük ihtimal hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Vücut hatlarınıza uygun size daha çok yakışacak nişanlık olacağını da unutmayın. Kusurlarınızı gizleyip güzel özelliklerinizi ortaya çıkartacak abiye modeli seçmek sizi daha mutlu edecektir.

Nişanlık Abiye Modelleri

Nişanlık Abiye Modelleri

Nişanlınızla uyumunu göz önünde bulundurun. Büyük ihtimal eşiniz siyah, füme, lacivert, açık gri, krem, bel gibi tonlarda takım elbise giyecektir. Birebir aynı renkte giymeseniz bile uyumlu olmanız misafirlerinize ruh eşinizi bulduğunuzu temsil edecektir. Eşiniz siyah, füme, lacivert gibi takım elbiseler giyecekse seçiminizi çingene pembesi, zümrüt yeşili, koyu kırmızı renklerinde olan nişanlıklar giyebilirsiniz. Aynı şekilde eşiniz krem, bej, açık gri gibi açık renkler kullanacaksa siz de siz de yine bu sıcak renklerden tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Nişan elbisesini almadan önce mutlaka hava durumuna da göz atın. Nişanınız yağmurlu serin havalara denk geliyorsa efil efil uçuşan mini elbiseniz sizi zor durumda bırakacaktır. Fakat kısa elbiseden vazgeçemiyorsanız her duruma karşı elbisenizin etek uçlarıyla uyumlu, üzerine sabitlenen uzun bir bolero kullanabilirsiniz.