Sizin de gelinlik diyince aklınıza ilk olarak prenses gelinlik modelleri gelmez mi? Gelinin masumluğu, prensesliği, şirinliği o kabarık bembeyaz elbisesiyle öne çıkar. Her ne kadar günümüz gelinlik modası farklılaşmaya çalışsa da prenses gelinliklerin yeri her zaman ayrıdır.

Prenses Gelinlik Modelleri 2016

Prenses Gelinlik Modelleri 2016

Özellikle basen bölgesinde fazlalıkları olan kızlar seçimini prenses gelinliklerden yana kullanmalıdır. Çünkü baseniniz genişse ve balık model bir gelinlik giyerseniz kalçalarınız olduğunuzdan daha geniş gözükecektir. Ayrıca prenses gelinlik modellerinin bel bölgesi sıkıca sarıldığı için karnınızdaki fazlalıkları da kapatarak daha ince bir bele sahip olabilirsiniz.

 

Oldukça çeşitli modeller arasından seçim yapmak gerçekten zor. O muhteşem günde olduğunuzdan farklı görünmemek için günlük tarzınızı gelinliğinize yansıtabilirsiniz. Size tavsiyemiz, gelinliğiniz çok karışık olmasın. Ya etek boylarında, ya etek uçlarında, ya büstiyerde ya da kollarınızda yoğun işlemelere yer verin. Tüm gelinliğin taşlarla kaplı olduğu modeller geride kaldı. Gelinliğinizi oldukça sade tutup duvağınızı incilerle süsleyebilirsiniz. Prenses model gelinliklerde kısa duvakların daha sevimli olduğunu söylemeliyiz.

 

Kasnaksız prenses gelinlik modelleri hem rahat hareket etmenizi sağlar hem de sizi zarif gösterir. Bunun dışında straplez yerine askıları olan modeller seçerseniz yine rahat etmeniz açısından iyi olacaktır. Sadece beyaz değil krem ya da toz pembe renkte gelinlikler de seçenekleriniz arasında olmalıdır. Hatta marjinal takılmak isterseniz bu modelde gül kurusu gri karışımı rengin muhteşem durduğunu hatırlatırız. Umarız en güzel gelin siz olursunuz!