[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yazın en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden birisi de pudra babetlerdir. Açık renk oldukları için her türlü kıyafete yakışırlar. Üstelik ayaklarınızı da silikleştirdiği için bacak boyunuzu daha uzun gösterirler.

Babet tercihi yapmak esasında zahmetli bir iştir. Çok masum gibi görünseler de ayaklarınızı parçalayan en kötü ayak düşmanlarınızdan birisidir. Pudra pembesinin sevimliliğine kanıp da çok sert babetler almamalısınız. Gün boyu ayaklarınıza işkence yapacağı için kısa sürede kendilerinden soğuyacaksınız.

pudra babet

Pudra rengi babetlerinizi her türlü kıyafetinizle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Özellikle elbiselerinizle çok yakışacaktır. Siyah düz bir elbiseye ya da aksine rengarenk karışık bir elbiseye bile uyum sağlayabilirler. Hafif bol tarzı olan mom jean ile pudra pembesi basic bir tişört ve babetleriniz ile çok tarz olabilirsiniz.

 

Babetler de kendi aralarında pek çok çeşide sahip olduğu için seçenekleriniz çok fazladır. Rugan pudra babetlerinizle özel bir güne katılabilirken, keten pudra rengi babet ile alışverişe gidebilirsiniz. Burada ruganı özel günlerde tercih etme amacımız, ayaklarınızı daha çabuk rahatsız edeceği için 2 saatten fazla giymemeniz gerektiğindendir. Yırtık kot şortlarınızla da pudra rengi spor babetleriniz harika olacaktır. Hatta bunu büyük yuvarlak açık pembe hasır şapkayla birlikte kullanırsanız dikkat çekeceğinizden eminiz.

 

Siz aşağıdaki pudra babet modellerinden hangilerini beğendiniz? Klasik mi yoksa spor modeller mi tercih ediyorsunuz? Aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın.