Renkli kaban modası her kış yerini koruyunca renkli kaban modellerine değinmeden geçemezdik. Kış mevsiminin sıkıcılığını biraz olsun şenlendiren bu eğlenceli parçalardan hangi renk zevkinize uygun? Genel olarak kışlık kıyafetlerde fazla renk olmadığı için her türlü kombine yakışan, atkı ve berelerinizle uyum sağlayan renkli kabanlardan mutlaka bir tane edinmelisiniz.

 

Renkli kabanlar hem klasik hem de spor olarak kolaylıkla kullanılabilir. Şişme montları bir kenara bırakacak olursak kaşe kabanlar yıllardır tercih ediliyor. Üstelik tesettürlü hanımlar uzun kaşe kabanlar renkli eşarplarla kombinlemeyi çok seviyorlar.

 

En çok hardal sarısı, koyu pembe, lacivert, gül kurusu ve kiremit renginin kullanıldığını görüyoruz. Çünkü bu renkler hem kış mevsimiyle uyum sağlıyor hem de hanımlara çok yakışıyor.  Kısa renkli kabanlar kışlık şortlar ve bağcıklı botlarla çok havalı duruyor. Mesela belinizin üstünde hardal sarısı kaşe kaban, yine sarı bağcıkları olan kar botlarınız, altınızda kahverengi opak çoraplarınız ve kahverengi kadife şortunuzla günü sıcacık bitirebilir, arkadaşlarınızla rahat bir gün geçirebilirsiniz.

 

Dizlerde biten klasik kaşe kabanlar özellikle çalışan hanımlar tarafından tercih ediliyor. Pembe uzun kaşe montunuzu beyaz gömleğiniz, siyah kumaş pantolonunuz ve ince topuklu ayakkabılarınızla giydiğinizi hayal edin. Belki boynunuza rastgele ipek bir şal atabilirsiniz. Elinize bir clutch alabilirsiniz. Sizce de çok şık değil mi?

renkli-kaban-modelleri-1 renkli-kaban-modelleri-2 renkli-kaban-modelleri-3 renkli-kaban-modelleri-4 renkli-kaban-modelleri-5 renkli-kaban-modelleri-7 renkli-kaban-modelleri-8 renkli-kaban-modelleri-9 renkli-kaban-modelleri-10 renkli-kaban-modelleri-11 renkli-kaban-modelleri-12 1B902F82 renkli-kaban-modelleri-14 renkli-kaban-modelleri-15 renkli-kaban-modelleri-16 renkli-kaban-modelleri-17 renkli-kaban-modelleri-18 renkli-kaban-modelleri-19 renkli-kaban-modelleri-20 renkli-kaban-modelleri-21 renkli-kaban-modelleri-22 renkli-kaban-modelleri-23 renkli-kaban-modelleri-24