Yaz aylarında özellikle de şort ya da etek giymek istemeyen kadınların en çok tercihlerinden biri de renkli pantolon kombinleridir. Aynı renkte pantolon çok farklı kesimlerde üretebildiği için ortaya pek çok seçenek çıkar. Biz de sizler için en güzel renkli pantolon modellerini bir araya getirdik. Aşağıya en sevdiğiniz kombinleri yorum olarak bırakırsanız seviniriz.

Renkli Pantolon Kombinleri 1 Renkli Pantolon Kombinleri 2 Renkli Pantolon Kombinleri 3

Yaz ayında ne renk pantolon giyerseniz giyin size çok yakışacağından ve ortama uyacağından eminiz. Pantolon giyerken önceliğiniz renginden ziyade kesimi olmalıdır. Her vücut tipine daha iyi giden farklı kesimler olmaktadır. Kısa ya da çarpık bacaklarınızın olduğunu düşünüyorsanız sizin için en güzel kesim İspanyol paça pantolonlardır.

Renkli Pantolon Kombinleri 4 Renkli Pantolon Kombinleri 5 Renkli Pantolon Kombinleri 6

Bu pantolonları spor ayakkabılarınızla bile çok rahat giyebilirsiniz. Diz üstünden yapışık bir kesim olduğu için bacaklarınızı daha ince gösterecektir. Bu pantolonları paçaları yere kadar değecek şekilde dolgu topuklarla giyerseniz boyunuzun ne kadar uzun göründüğüne siz bile inanamayacaksınız.

İnce ve uzun bir fiziğiniz varsa sizin için en güzel kesimler bol paça pantolonlardır. Spor ayakkabılarınızla kombinlediğiniz bu modeller ile yaz aylarında çok rahat ve şık olabilirsiniz. Yine dar kesim bilekte biten pantolonları babet, espadril ve spor ayakkabılarla giymek çok havalı olmanızı sağlayacaktır.

Renkli Pantolon Kombinleri 7 Renkli Pantolon Kombinleri 8 Renkli Pantolon Kombinleri 9

Hem kısa hem de kalın bacaklarınızın olduğunu düşünüyorsanız yerlere kadar değen bol paça pantolonları dolgu topuklularınızla giyebilirsiniz. Bu şekilde kusurlarınızın kapatıldığını göreceksiniz. Mümkün olduğunca koyu renkler tercih etmenizde fayda var.

Renkli Pantolon Kombinleri 10 Renkli Pantolon Kombinleri 11 Renkli Pantolon Kombinleri 12 Renkli Pantolon Kombinleri 13 Renkli Pantolon Kombinleri 14