Yaz gelince daha da şenlenen kombinlerinize renkli topuklu ayakkabı modelleri eklemeye ne dersiniz? Cıvıl cıvıl renkleriyle dikkat çeken topuklu ayakkabılarınızla çok eğlenceli bir gün geçireceğinizi düşünüyoruz.

renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 1

Peki renkli topuklu ayakkabıları nasıl kombinlemeniz gerekir? Bu tamamen ayakkabının modeline göre şekillenen bir durumdur. Mesela düz renk bir elbiseniz varsa çok karışık şeritleri olan ya da bol desenli rengarenk bir ayakkabı giyebilirsiniz. Fakat elbiseniz desenliyse ayakkabınızda daha sade olmalısınız.

renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 2

Yazın vazgeçilmezleri renkli dolgu topuk ayakkabı modelleridir. Kadınlar en çok dolgu topuklularla rahat ederler. Kışın dolgu topuk botlar pek göze hitap etmez. Fakat dolgu topuk sandaletler çok sevimli ve genç bir görüntü sağlar. Kloş elbiselerinizle, skinny jeans ile, kot şortlarınızla kısacası her tür kıyafetiniz ile dolgu topuklu ayakkabılarınızı kombinleyebilirsiniz. Renkli topukları, çiçekli kumaşla kaplanmış modelleri ile arkadaşlarınızın beğenisini kazanabilirsiniz.

renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 3

Bu yaz oldukça sık rastlayacağımız kalın topuklu ayakkabıların da renkli versiyonları ile rahat bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle deriden yapılmış kalın topuklular ayağınızı yara yapmayacağı için gün boyu alışverişe bile çıkabilirsiniz. Bu tür topuklu ayakkabılarda en çok tahtadan yapılmış topukların daha şık olduğunu söylemeliyiz.

renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 4

İnce topuklu renkli ayakkabılar özel günlerinizde yaz aylarınızda ilk tercihlerinizden biri olmalıdır. Mesela siyah elbise ve ince topuklu kırmızı ayakkabının büyüsü ve modası yerini korumaya devam edecektir. Arada ayaklarınızı dinlendirmeyi unutmayın.

renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 5 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 6 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 7 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 8 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 9 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 10 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 11 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 12 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 13 renkli-topuklu-ayakkabi-modelleri 14