[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sade gelinlik modelleri her zaman ilk tercihiniz olsun. Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda o gelinliğiniz içinize hala sinsin.Günümüzün modası sade ve doğal olmaktan yana! Bu modadan gelinlikler de kendine pay çıkartıyor. Düğün fotoğraflarına bakıp da pişman olmayı hangi kız ister ki?

Sade Gelinlik Modelleri 2016

Sade Gelinlik Modelleri

Her kızın hayalidir gelinlik giymek. Kendi tarzınıza uygun olanı, kimsenin etkisinde kalmadan istediğiniz gelinliği almak sizin en büyük hakkınız. Sonuçta bir kere evleniyorsunuz. Tercih zamanı gelince o telaşlı alışveriş sırasında kafanız karışabilir. Her kafadan bir ses çıkınca, etki altında kalıp aceleye getirmemelisiniz. O yüzden şu an evleniyor olsanız da olmasınız da sakin kafayla giymek istediğiniz gelinliği belirlemelisiniz.

 

Sade gelinlik modellerinde çok fazla çeşit bulabilirsiniz. Genelde dantel işlemesi ön planda olsa da bu modeller her zevke göre değişebiliyor. En çok da kapalı bayanların tercihi oluyor. Sadece gelinlik modellerine Fransız dantelleri eklenerek de etkileyici bir görünüm yakalanabiliyor. Ya da hiç dantel kullanmadan sadece tüllerle yapılmış bir model ile prensesler gibi bir gelin olabiliyorsunuz.

 

Peki siz o büyük gecede ışıldamak parlamak mı istersiniz yoksa doğallığınızdan ödün vermeyip sade olmak mı? Seçiminiz sadelikten yanaysa bu yazımda birbirinden güzel sade gelinlik modelleri var! Hem günümüz modasında kombinleri dengede tutmak önemlidir. Yani bir tarafı patlatırken bir taraf sade kalmalıdır. Gelinliğiniz sade bir model olursa makyajınızı ya da saçınızı çok farklı tarz yaparak patlatabilirsiniz. Fakat gelinlik karmaşık saçınız makyajınız karmaşık olursa ortaya çok demode bir görüntü çıkacaktır. 2016 sade gelinlik modelleri arasından beğeneceğiniz bir model bulmanızı ümit ediyorum.