Son zamanlarda dökümlü kıyafetler giymek daha tarz olunca, salaş gömlek modelleri de en çok kullanılan parçalardan biri oldu. Bazen vintage, bazen basic, bazense bol desenli olan salaş gömlekleri siz ne sıklıkta tercih ediyorsunuz? Hem pantolon hem de eteklere çok yakışan en güzel bol gömlek modellerini sizler için bir araya getirdik.

Uzun kollu salaş gömlek en tarz olan gömlek modelidir. Kollarını kıvırarak giyerseniz havanızdan geçilmez. Bu gömlekleri kalem etek, stiletto ve ince zincir üçlüsüyle birleştirirseniz iş yerinizde disiplinli, kendinden emin bir kadın olarak görüneceğinizden emin olun.

Günlük hayatta salaş gömlek kesimleri kotlarla ve şortlarla çok rahat kombinleniyor. Pantolon kombini yapacak olursak da beyaz uzun kollu salaş gömlek, lacivert İspanyol paça yerlere kadar uzanan kumaş pantolon, spor bir saat ve dolgu topuklu ayakkabılarınız harika olacaktır.

Kısa kollu salaş gömlekleri de tercih eden hanımlarımız yok değil. Mesela kumaş, bele kadar inen omuz askıları olan bir tulumun içinde harika olabilir. Bu kombini beyaz spor ayakkabıyla ya da stilettolarla kombinleyerek farklı tarzlar elde edebilirsiniz. Yine casual giyinmeyi seven hanımlar bu gömlekleri papyon ve kumaş pantolonlarla bir giyip kendi havalarını yansıttıklarını söylemeliyiz.

Uzun salaş gömleklerinizi çok kısa şortlarınızla giyerek gömlek elbiseye çevirebilirsiniz. Spor ayakkabılarınızı da giyerseniz çok cool ve rahat bir kombin yapmış olacaksınız.