[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Serenay Sarıkaya saç modelleri geçtiğimiz yıllarda özellikle genç hanımların en gözde saç modelleri arasına girmişti. Bu sene hem yapması kolay hem görünüşü şık olduğu için Serenay Sarıkaya saç kesimleri sizlerin beğenileri doğrultusunda moda olmaya devam ediyor.

serenay-sarikaya-sac-modelleri

Ünlü oyuncu oynadığı dizide hayranlarına ve modayı yakından takip eden hanımlara aslında şık ve zarif görünmenin o kadar zor olmadığını aksine basit saç kesimleri ile daha hoş görünebileceklerini gösterdi. Bu sene sizlerde hem rahat hemde şık bir saç modeli ile yazın tadını çıkarırken kendinizi kasmak istemiyorsanız Serenay Sarıkaya saç modeli tam size göre diyebiliriz.

Fotoğraf galerisinde bir çok farklı saç modeli ile karşılaşacaksınız fakat dikkat ettiğinizde hepsinin ferah ve kullanımı kolay modelleri olduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz.Saç modeli dışında saçlarını farklı renklere boyatmak isteyen hanımlarda bu galerimizden ilham alabilirler.

Erkeklerin en sevdiği saç tiplerinden biride kendi halinde doğal saçlar diyebiliriz. Biz kadınlar tabiki önce kendimiz için süsleniyor ve bakım yapıyoruz fakat sevdiklerimize de güzel görünmek için ayrı bir çaba harcıyoruz. İşte o çabayı harcayamayacak zamanlarda Serenay’ın kullandığı bu rahat saç modellerini sizlerde uygulabilirsiniz.

İşte karşınızda size anlatmaya çalıştığımız o meşhur foto galerimiz.