Abiyeler arasında bize kalırsa en güzel olanlar sırt dekolteli abiye modelleridir. Siz de vücudunuza ve sırtınıza güveniyorsanız ve hala olgun yaşlara erişmediyseniz özel günlerinizde sırt dekolteli abiyenizle dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Bu yüzden sizler için en güzel sırt dekolteli abiye modellerini bir araya getirdik. Siz en çok hangisini beğendiniz?

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 1 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 2 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 3

Sırt dekolteli abiye satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta dekoltenin sadece sırtta olması gerektiğidir. Çünkü hem bacak hem göğüs hem de sırt dekoltesi olan bir elbise ancak gözleri yorar ve demode bir görüntü oluşturur. Sadece sırtınızın açık olduğu belinize kadar uzanan ve sizi çekici gösteren modelleri tercih etmelisiniz.

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 4 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 5 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 6

Özel günlerinizde tercih edebileceğiniz sırt dekolteli elbiseler oldukça çeşitli olarak üretilmektedir. Hem mini hem de uzun modelleri bulabilirsiniz. İster mini etekli sırt dekolteli elbise giyin isterse uzun etekli sırt dekolteli elbiseler giyin harika bir şekilde kendinizi göstereceğinizden emin olabilirsiniz. Çok açık giyinmek istemiyorsanız cut-out denilen yarıya kadar sırtı açık modeller de tercih edebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 7 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 8 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 9

Akşam yemeğinde, doğum günü partisinde, düğünde hatta evlilik yıl dönümünüz için yaptığınız bir kutlama bile bu elbiseleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Eşinize ya da erkek arkadaşınıza çok güzel görüneceğinizden eminiz. O gecenin yıldızı siz olacaksınız. Hangi renk elbise seçeceğiniz ise tamamen size kalmış. Ten renginize yakıştığını düşündüğünüz herhangi bir renk olabilir. Kesim olarak ise sırt dekolteli elbiselerde balık model yani dar kesilmiş vücuda oturan parçalar en iddialı olandır.

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 10 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 11 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 12 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 13 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 14 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 15 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 16 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 17 Sırt Dekolteli Abiye Modelleri 18