[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Abiye diyince ilk tercih edilen, insanı daha zayıf gösteren renk siyahtır. Siyah tesettür abiyeler de kapalı kadınlar tarafından en çok tercih edilen abiyeler arasındadır. Siyah diyip geçmemek gerekir. O kadar çok çeşitli siyah abiyeler var ki! Sizler için derlediğimiz siyah tesettür abiye modellerini umarız beğenirsiniz.

Siyah Tesettür Abiyeler

Şifon siyah tesettür abiyeler en çok beğenilen modeller arasındadır. Şifonun uçuş uçuş ve bol olması hem şık hem de zarif bir görünüm yaratır. Özellikle düğünlerde düz bir abiye tercih etmeyen bayanların gözdesidir. Beline sabitlenen farklı renk, taşlı kalın kemerler ile havası değiştirilebilir.

Siyah Tesettür Abiyeler

Tek bir şifon abiye alıp çeşitli renklerde kemerlerle kullanarak birden fazla abiyeniz varmış gibi gösterebilirsiniz. Kemerinizin rengiyle başörtünüzün rengi aynı olursa çok daha tarz olursunuz. Özellikle altın yaldız tonları size çok yakışacaktır. Kemer ve başörtüsü renkli olunca ayakkabınızda sadeliğe kaçmanız daha iyidir. Siyah süet stilettolar, siyah şifon elbiselerde en ideal seçim olacaktır.

Siyah Tesettür Abiyeler

Pelerinli siyah tesettür abiyeler de oldukça havalı görünmenizi sağlar. Omuzlarınızdan yerlere kadar düşen bir pelerinle prensesler gibi görünebilirsiniz. Bu modellerde elbiseniz ve aksesuarlarınız mümkün olduğunca sade olmalıdır. Örneğin düz siyah elbisenizin yanında simsiyah bir clutch kullanarak onu yok edebilirsiniz. Ayakkabılarınızı zıt bir renk tercih edebilirsiniz.

Siyah Tesettür Abiyeler

Örneğin fuşya bir stiletto pelerininizle uyum sağlayacaktır. Başörtünüzü pelerinin kumaşından seçerseniz baştan aşağıya uyumlu bir akış yaratarak modayı yakalayabilirsiniz.

Siyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür AbiyelerSiyah Tesettür Abiyeler