Topuklu ayakkabı denince akla ilk gelen model stilettolardır. Hiç modası geçmeyecek gibi görünen stiletto kombinlerini yazmak istedik. Sizler için hazırladığımız kombinleri kendinize göre uyarlayarak çok havalı olabilirsiniz.

Stiletto Kombinleri 1

Öncelikle stiletto nedir buna bakalım. Stiletto, ince topuklu ve sivri burunlu topuklu ayakkabı modelidir. Son zamanlarda rahat olsun diye kalın topuklar ya da dolgu topuklarla üretilmiş olsa da şık göründüklerini söyleyemeyiz. Stiletto giyecekseniz acısına katlanıp ince topuklu modellerini tercih edeceksiniz. Topuk boyları da 8 cm, 10 cm ve 12 cm olarak 3 farklı çeşitte üretilmektedir. Modacılar en çok 12 cm olanı tercih ederler.

Stiletto Kombinleri 2

Stiletto ayakkabı kombinleri sayesinde kendinizi daha cesur ve özgüvenli hissedersiniz. Uzun ve zarif görünmek kendinizi iyi hissettirir. Kısa süreli giyeceğiniz her yerde stilettolarınızı kullanabilirsiniz. Tüm gün giymek için asla uygun bir ayakkabı değildir. Gün sonuna doğru ayaklarınızı çok yoracağı için yanınızda spor ayakkabı taşımalısınız.

Stiletto Kombinleri 3

Stilettolar ile hem spor şık hem de klasik şık olabilirsiniz. Stilettolara en çok yakışan parçalardan biri jean’lerdir. Onları dar paçalı, bilekte biten, skinny jean’ler ile giymelisiniz. Paçası çok bollaşmayan boyfriend yırtık kotlarla da çok güzel olurlar.

Stiletto Kombinleri 4

Kumaş pantolonunuzla giydiğinizde iş toplantısı şıklığı yakalayabilirsiniz. Yaz aylarında renkli stilettolarınızı mini elbiselerinizle kombinleyebilirsiniz. Crop top, yüksek bel çan etek ve renkli stilettolarınızla yaza damgayı vurabilirsiniz. Stiletto kombinleri hayatınızın bir köşesinde mutlaka olsun.

Stiletto Kombinleri 5 Stiletto Kombinleri 6 Stiletto Kombinleri 10 Stiletto Kombinleri 9 Stiletto Kombinleri 8 Stiletto Kombinleri 7