Özellikle genç kızların özel günlerde giymeyi tercih ettiği en sık parçalardan biri de straplez abiye modelleridir. Sizler için hazırladığımız straplez abiye modellerinden en çok hangisini beğendiniz? Tarzınıza karar verdiyseniz bu parçaları nasıl giymeniz gerektiğine gelin birlikte bakalım.

Straplez Abiye Modelleri 2 Straplez Abiye Modelleri 1

Straplez kesimler giymesi en zor olan modellerden biridir. Giyen kişinin göğüs ölçüleri ve kilosu dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Büyük göğüslü kadınlarda bu modeller çok hoş durmamaktadır. Çünkü olası kazalar çok yaşanmaktadır, ayrıca kişi kiloluysa kollarındaki ve sırtındaki fazlalıklar göze çarpmaktadır. Bu yüzden bu abiyeleri zayıf ve küçük göğüslü kadınların kullanması tercih edilir.

Straplez Abiye Modelleri 3 Straplez Abiye Modelleri 4

Straplez kesim abiyeleri kesinlikle internetten almamalı, mağaza üzerinizde deneyerek karar vermelisiniz. Büstiyer kalıbının üzerinize oturması çok önemlidir. Rahatlığından emin olmak için mağazada eğilip kalkarak büstiyerin üzerinizden kaymadığını kontrol edebilirsiniz.

Straplez Abiye Modelleri 5 Straplez Abiye Modelleri 6

Üzerinize tamamen yapışmalı ve kesinlikle hareket ederken yukarıya doğru çekiştirmek zorunda kalmamalısınız. Eğer elbiseyi çekme gereği hissediyorsanız o parça size göre değildir. Tamamen rahat hareket edebilmeniz gerekir.

Straplez Abiye Modelleri 7 Straplez Abiye Modelleri 8

Straplez abiyeler balık, kloş, mini, uzun gibi pek çok farklı modelde üretilebilir. Bacaklarınıza güveniyorsanız kısa modeller daha genç gösterdiği için önceliğinizin olmasını tavsiye ederiz. Nişan ya da düğün gibi büyük bir güne hazırlanıyorsanız uzun prenses modellerinin çok sevildiğini bilirsiniz. Uygun ayakkabı ve aksesuarlarla siz de prensesler gibi olabilirsiniz.

Straplez Abiye Modelleri 9 Straplez Abiye Modelleri 10 Straplez Abiye Modelleri 11 Straplez Abiye Modelleri 12 Straplez Abiye Modelleri 13 Straplez Abiye Modelleri 14 Straplez Abiye Modelleri 15 Straplez Abiye Modelleri 16 Straplez Abiye Modelleri 17 Straplez Abiye Modelleri 18