[Toplam:2    Ortalama:3/5]

Saçlarında değişiklik yapmak isteyen fakat çok fazla cesareti olamayan kadınlar genelde kahvenin tonlarına yönelir. Bu renk tonlarından birisi de sütlü kahve saç rengidir. Kahve köpüğü olarak da bilinen bu doğal renk Türk kadınlarının en sık tercih ettiği saç rengidir.

Sütlü kahve saç rengi

Sütlü kahve saç rengi

2013 sonbahar-kış aylarında popüler hale gelen kahve köpüğü saç rengi 2016’da hala yerini koruduğunu söyleyebilirim. Türk kadınlarının saç rengi genelde koyu olduğu için, ülkemizde bu renk daha çok rağbet görülüyor. Saçlarınızı hem yıpratmak istemiyorsanız hem de sizi daha sıcak gösterecek renkler arıyorsanız sütlü kahve saç rengi tam size göre! Üstelik bu renk her ten rengi ile de uyum sağlıyor. Sarışın, kumral, esmer ya da buğday tenli olmanız fark etmez.

 

Sizi yaşınızdan daha büyük göstermeyecek ve ifadenize sıcaklık katacak en iyi renklerin kahve tonları olduğunu biliyorsunuz. Koyu saç kadını her zaman daha genç gösterir. Çok koyu tonlar bazı kadınlarda yüz hatlarını sert gösterdiği için kahvenin açık ya da orta tonları en ideal seçenekler arasındadır.

Kahve köpüğü yani sütlü kahve saç rengi koyu saç isteyen ama aynı zamanda ifadesinin sert görünmesini istemeyen kadınlar için doğru renktir. Sizler için en güzel kahve köpüğü/sütlü kahve saç renklerini bir arya getirdik. Umarım fotoğraflardan ilham alırsınız. Hangi saç rengine sahip olursanız olun, sütlü kahve saç rengini elde etmek çok kolaydır.