[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sizler için en güzel tayt kombinlerini hazırladık.Kadınların her mevsim gözdesi olan ve giymekten vazgeçemedikleri taytları sizce ne kadar doğru kullanıyorsunuz? Tayt; zamansız bir parça gibi görünse de nelerle kombinlediğiniz çok ama çok önemli!

Tayt Kombinleri

2016 Tayt Kombinleri

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki tayt, her kadının giyebileceği bir parça değil. Bize kalırsa ince ve uzun bacaklara sahip olmayan kadınlar tayt giymekten mümkün olduğunca kaçınmalıdır. Fakat rahatlığınızdan vazgeçemiyorsanız ve kısa boylu bir kadınsanız bilmeniz gereken birkaç tüyo ile siz de tayt kombinleri ile oldukça cool görünebilirsiniz.

 

Doğru giyim tarzının belli başlı bazı tüyoları vardır. Düz renk/tek renk giymek, büyük desenlerden kaçınmak, neon ya da parlak kumaşlardan uzak durmak, enine çizgiler tercih etmek gibi…

 

Eğer zayıf görünmeye ihtiyacınız varsa ve tayt kombini yapacaksanız seçtiğiniz taytın kumaşı mutlaka ama mutlaka mat olmalıdır. Mümkünse bedeni daha küçük gösteren, sımsıkı bileklerinize kadar saran ve simsiyah olanından! Bu tarz bi tayt ile zaten pek çok kombin yapabilirsiniz. Örneğin üzerinize beyaz gömlek ve siyah deri ceket alabilirsiniz. Tam kalçanızın altında biten renkli bir tunik ile kusurlarınızı kapatabilirsiniz. Üzerinize de siyah bir basic tişört giyip kot ceket ve renkli takılarla kombininizi şenlendirebilirsiniz.

 

Zaten zayıf bir kadınsanız her türlü tayt modeli size yakışacaktır. Eğer seçiminizi renkli ve desenli taytlardan yana kullanacaksanız birbirini boğmaması için diğer parçalarınızı tek renk kullanmaya özen göstermelisiniz. Unutmayın, tek bir parçayı patlatmalısınız! Meşhur renkli nike, adidas taytları ve spor ayakkabılarıyla hem şık hem de sportif bir tarz yakalayabilirsiniz. Daha fazla öneri için sizler için hazırladığımız tayt kombinleri galerisine göz atmayı unutmayın.