Başörtülü kadınların en sık kullandığı parçanın rahatlıkla tunik olduğunu söyleyebiliriz. Tesettür tunik modelleri 2016 yılında da yerini korumaya devam ediyor. Hem şık hem de çok rahat olan bu parçaları doğru kombinlemek için yazımızı okumaya devam edin.

Tesettür Tunik Modelleri 1 Tesettür Tunik Modelleri 3 Tesettür Tunik Modelleri 2

Tunik; dizlere kadar inen bol bir parçadır. Bazen göğüs altından dar şekilde de dikilebilir. Genelde tesettürlü kadınlar tercih ettiği için tesettür ve tunik ayrılmaz bir terim olmuştur. Bazı kadınlar tuniğin altına da etek giyerler. Fakat bu hiç hoş bir görüntü değildir. Tuniğin etek uçları ile eteğin kendisi birleşince ortaya kesikli bir görüntü oluşur. Bu çizgi vücudunu ortadan ikiye bölünmüş gibi gösterir. Bu yüzden tunikleri sadece tayt ve pantolonlarla tercih etmelisiniz.

Tesettür Tunik Modelleri 6 Tesettür Tunik Modelleri 5 Tesettür Tunik Modelleri 4

Bazı tunik modelleri dizlerin de altında olabilir. Bu modellerde tesettürlü kadınlar eğer tuniğin yırtmaçları yoksa tayt giyebilirler. Zayıf kadınlar desenli ve canlı renkleri olan tunik modellerini rahatlıkla giyebilirler. Fakat kilolu olan kadınların koyu ve düz renkler tercih etmesinde fayda vardır.

Tesettür Tunik Modelleri 9 Tesettür Tunik Modelleri 8 Tesettür Tunik Modelleri 7

Tuniklerinizi her türlü ayakkabı modeliyle kombinleyebilirsiniz. Babet de giyseniz, topuklu ayakkabı da giyseniz, spor ayakkabı da giyseniz uyumlu olacağınızı düşünüyoruz. Büyük ve düz renk çantalar tuniklerinizle çok yakışacaktır. Tesettür tunik modellerinde çok çeşitli kumaşlar kullanılabilir. Şifon tuniklerle özel bir davete gidebilirsiniz, kot kumaştan yapılmış tuniklerle ise arkadaşlarınıza kahve içmeye gitmek için iyi bir seçim olacaktır.

Tesettür Tunik Modelleri 15 Tesettür Tunik Modelleri 14 Tesettür Tunik Modelleri 13 Tesettür Tunik Modelleri 12 Tesettür Tunik Modelleri 11 Tesettür Tunik Modelleri 10