[Toplam:1    Ortalama:3/5]

Kış mevsiminde hem üşümemek hem de şık olmak biraz zordur. Genelde kalın boğazlı kazaklar giyerek kışın geçmesi beklenir. Fakat kışın da özel günler gelip çattığında biraz farklılık yapmak gerekir. İşte o zaman tığ işi yelek örneklerinden faydalanabilirsiniz. Zaten kış yeni yeni yaklaşıyorken gardıroplardan ilk çıkardığımız parçalar yeleklerdir. Tığ işi ile örülmüş yelekleri misafir gezmelerinizde ya da fotoğraf çekimlerinizde kullanmak istersiniz diye düşündüm ve günümüz modasına uygun figürleri sizler için derledim.

Tığ İşi Yelek Örnekleri

Tığ İşi Yelek Örnekleri

 

Dantel modası her geçen gün artarken yelekler üzerindeki etkilerini görmezden gelmek olmaz. Eski yıllara nazaran günümüzde çok daha fazla tığ işi yelek örnekleri karşımıza çıkmaktadır.

Bu yüzden çok fazla seçeneği olan yeleklerde en çok tercih edilen tığ işi bayan yelekleridir. Zarafeti ve modernliği ile göz doldurarak dikkat çekerler. İster çeyizinize koymak için, ister hediye götürmek için, isterse hemen giymeye başlamak için kendi emeğinizle, tarzınıza uygun tığ işi yeleğinizi örmeye başlamaya ne dersiniz?

 

Yelekler genel olarak krem, beyaz gibi açık renklerde tercih edilse de aslında giydiğiniz kıyafetinize göre her renk kullanabilirsiniz. Örneğin düz beyaz bir tişört ve şortun üzerinde koyu kahve, koyu mor, lacivert ya da haki yeşil harika durabilir!

Gardırobunuzda tığ işi yelekleriniz çoğaldıkça basic tişörtlerinizin ve trikolarınızın tamamlayıcı ve vazgeçilmez parçası olacağına eminim. Belki arkadaşlarınızın iltifatları sayesinde bu işten para bile kazanabilirsiniz.