Topuklu giymeye özenip yürüyemediğini düşünen hanımlar bir de topuklu bot modellerine bakmalı diyoruz. Ayağı komple sardığı için çok rahat yürüme sağlayan topuklu botlar kış aylarının vazgeçilmezidir. Her sezon yeni modellerle karşımıza çıksalar da sadeliğin modası geçmediği için belli başlı modelleri satın almakta fayda var. Bu yüzden sizler için modası geçmeyecek en güzel bayan botları bir araya getirdik. Aşağıdakilerden hangisi sizin tarzınıza daha yakın? Yorum bırakmayı unutmayın hanımlar.

Açıkçası yüksek topuklar çizmelere değil de kısa botlara daha çok yakışıyor. Sizce de öyle değil mi? Yüksek topuklu botlar çok genç ve çekici gösterdiği için tercih edilmesi gereken ilk modellerden olmalıdır. Bu botlar çan eteklerle, skinny jean pantolonlarla güzel uyum sağlıyor. Orta yaşın altındaki tüm hanımlar rahatça kullanabilir.

Bir de daha şık modellere giren ince topuklu botlar var. Bu botlarda sivri burun kullanıldığında daha modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Rugan olunca tadından yenmez. Şık botlar kategorisinde son zamanlarda burnu açık modeller üretilmeye başlandı. Bize kalırsa bu botlar hiçbir mevsime uygun değil ve tarz da görünmüyorlar. Tabii bu bir zevk meselesidir. Eğer hoşunuza gidiyorsa özel günleriniz ya da şık akşam yemeği davetlerince deneyebilirsiniz.

Kış mevsiminde koyu renklere kaçılacak diye bir kural yok. İçinizi karartmayın. Kombininizde tek bir parçayı neon bir renk tutarsanız harika olur. Süet fuşya renk botlar da bunlardan biri!