[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Converse yıllardır gençlerin giydiği ve neredeyse her yerde tercih ettiği bir spor ayakkabı modelidir. Kısa boylu genç kızlar da topuklu converse modelleri giymekten kendilerini alıkoyamaz. Her yıl farklı modeller üretilmeye çalışılsa da genelde birbirine benzeyen modeller olmuştur.

 

Ta ki topuklu converse’ler çıkana kadar! Çünkü spor ayakkabı ile topuk birleşince ortaya garip bir görünüm çıkabiliyor. Çok fazla topuklu converse çıkartıldığından çok kötü modeller de olabiliyor. Bu yüzden sizler için en güzel topuklu converse modellerini derlemek istedik. Siz topuklu converse giymeyi tercih ediyor musunuz, fotoğraflardaki modellerinden en çok hangisini beğendiniz aşağıya yorum olarak bırakırsanız en sevilen parçaların hangileri olduğunu birlikte öğrenebiliriz.

 

Topuklu converse’lerin en çok bol paça pantolonlarla yakıştığını söylemeliyiz. Özellikle bohem tarzda, belden kuşaklı, etnik desenli kumaş pantolonlar ve crop top’lar ile çok yakışırlar. B kombinlerde soft renklerde olan converse’ler ilk tercihimizdir. Gökkuşağı gibi renkli topuklu converse’ler de genelde kot bol paça pantolonlarla çok yakışır. Onları da yine basic tişört ve atletlerinizle giyebilirsiniz. Ayakkabınız çok renkli olduğu için kıyafetlerinizde tek renk olmaya özen göstermelisiniz. Hem ayakkabınız hem de kıyafetleriniz gözü yorarsa demode bir görünüme neden olursunuz.

 

Topuklu converse’lerinizin göze çarpmasını isterseniz mini elbiselerinizle de çok sevimli olacağınızı düşünüyoruz. Güneş gözlüğü ve sırt çantasıyla kombininizi tamamlayıp arkadaşlarınızla alışveriş yapmaya ne dersiniz?

topuklu convers modelleri 1 topuklu convers modelleri 2 topuklu convers modelleri 3 topuklu convers modelleri 4 topuklu convers modelleri 5 topuklu convers modelleri 6 topuklu convers modelleri 7 topuklu convers modelleri 8 topuklu convers modelleri 9 topuklu convers modelleri 10 topuklu convers modelleri 11 topuklu convers modelleri 12 topuklu convers modelleri 13