[Toplam:0    Ortalama:0/5]

İddialı gelinlerden olduğunuzu düşünüyorsanız ve yaklaşan düğün gününüz için hala gelinliğinize karar veremediyseniz transparan gelinlik modellerine bakmaya ne dersiniz? Gelinlik modeli transparan olunca diğer gelinliklerden daha ihtişamlı göründüğü kesindir. Dikkat çekici gelin adayı olmaya hazır mısınız?

Transparan Gelinlik Modelleri

Konu transparan olunca mecburen biraz açık dekolte gelinlik giyinmek zorunda kalıyorsunuz. Aslında transparan kumaşın bulunduğu yere göre bu durum değişecektir. Kendi zevkinize ve vücut tipinize uygun olarak şekillendirilmiş transparan gelinlikler sizi olduğunuzdan daha zarif ve ince gösterecektir. Zevkle tasarlanmış gelinliğinizin transparan hatlarıyla sahneye cesur adımlarla giriş yapabilirsiniz. 2016 gelinlik modelleri arasında en çok tercih edilenin de transparan modeller olduğunu belirtmeliyiz.

 

Fransız danteli ile süslenen ve derin dekoltesi bulunan 2016 transparan gelinlik modelleri arasında karın bölgesi transparan gelinlik modelleri ve sırtı transparan gelinlik modelleri olarak gelin adaylarının favori modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Transparan gelinliklerde dantel işlemelerin yeri de ayrı olmaktadır. Genelde balık gelinlik ya da yarım balık gelinlik modellerinde transparan kumaşlar kullanılsa da prenses kabarık modelleri tercih edenler için de bazı seçenekler mevcuttur.

 

Transparan gelinlik fiyatları diğer gelinlik modellerinde olduğu gibi kullanılan kumaşın kalitesine ve işlemelere göre farklılık gösteriyor. 1000 TL’ye gelinlik bulabileceğiniz gibi beğendiğiniz model 10000 TL bile olabilir! Tüm gelinlik modellerini görmeden gelinliğinize karar vermeyin. Siz de moda evi gezmekten yorulduysanız sizin için derlediğimiz transparan gelinlik modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.