Yaz düğünlerinde genellikle renkli abiyeler tercih edilir. Kış aylarında özel güvenlere davetli kadınlar siyah bordo gibi koyu renkler tercih ederken yaz gelince renklenirler ve bunlar arasında en sık tercih edilenlerden biri de turkuaz abiye modelleridir. Eğer sizin de aklınızda turkuaz renk abiye almak varsa öncelikle sizler için hazırladığımız abiyeleri incelemeyi unutmayın! En çok hangisini sevdiyseniz aşağıya yorum olarak da bırakabilirsiniz.

 

Çok dikkat çeken bu renk abiye ile birleşince daha da göz alıcı bir durum ortaya çıktığı için bu harika rengi çok dikkatli kullanmak gerekir. Abiyeniz vücut tipinize uygun olursa zaten harika görüneceğinizden eminiz. Çünkü turkuaz rengi her ten rengiyle uyum sağlayan bir tondur.

Eskiden abiyeler genellikle parlak hatta simli platformlu topuklar ve aynı model küçük çantalarla kombinlenirdi. Hatta ve hatta yine aynı renk takılarla elbise boğulurdu. Şimdi yapmanız gereken şey, mümkün olduğunca sade ama aynı zamanda modern tarzlar yakalamanızdır. Turkuaz rengi elbiseniz çok canlı olduğu için ayakkabı ve aksesuarlarınızı silik tutmakta fayda var. Mesela turkuaz renk mini tüllerden yapılmış kloş kesim abiyenizi aynı tonda turkuaz bir clutch ve siyah stilettolar ile tamamlayabilirsiniz.

Basenleriniz genişse şifon elbiseler, göbeğinizde fazlalıklarınız varsa kloş kesim modeller, ince bele sahipseniz ve bacaklarınıza güveniyorsanız belden oturtmalı dar modeller tercih edebilirsiniz. Elbisenizi giyip aynaya baktığınızda mutlu hissetmeniz yeterli!