En çok merak edilen ünlülerin güzellik sırlarını araştırdık! Her an magazincilere yakalanabildikleri için sürekli bakımlı olmak zorunda hisseden ünlülerin doğal güzelliklerini nelere borçluymuş gelin birlikte öğrenelim.

 

Nebahat Çehre’nin Güzellik Sırları

Nebahat Çehrenin Güzellik SırlarıYılarak meydan okuyan biri olarak akla ilk gelen güzellerden biri Nebahat Çehre değil mi? Bu güzel bayan her gece yüzünü temizlemeyi ihmal etmiyormuş. Moda ve makyajda kendi saç ve cilt tonuna uygun olan tarzları seçiyormuş. En önemlisi sigara kullanmıyor. Ekmek ve hamur işi gibi kalorili yiyecekleri sadece kahvaltı zamanında arada yiyormuş. Kırmızı et yerine daha çok balığı tercih ediyormuş. Acıktığında salata yemeye özen gösteriyormuş ve günde 2 litre su tüketiyor. Su bardağına limon dilimleri atarak daha çok su tüketilebileceğini tavsiye ediyor. Meyveyi çok sık tüketiyormuş ve akşam yemeklerini 19:00-19:30 arası yemeye özen gösteriyormuş.

 

Tülin Şahin’in Güzellik Sırları

Tülin Şahinin Güzellik SırlarıYıllardır güzellik programları sunan Tülin Şahin’in kusursuz cildinin sırlarına bakalım. Tülin Şahin sabah akşam yüzünüzü çayla yıkarsanız cildinizi sıkılaştırabileceğinizi söylüyor. Göz torbaları şiştiği zaman çay poşetlerini gözlerine koyarak 10 dakika dinlendiriyormuş. Çiğ pırasa suyu içerek cildinin parlak görünmesini sağlıyormuş. Göz altlarında koyuluk belirdiğinde taze inciri ikiye bölüp göz altlarına yerleştirerek 10 dakika bekliyor ve ıhlamur çayına batırılmış pamuklarla kompress yapıyormuş. Ayrıca cildini beslemek ve yumuşatmak için baldan faydalanıyormuş.

 

Adriana Lima’nın Güzellik Sırları

Adriana Limanın Güzellik SırlarıYabancılarda ise en çok beğenilen isimlerden birisi Adriana Lima olmalı! Lima cildi için çeşitli bakım ürünleri yerine sadece nemlendirici kullanıyormuş! Güneşe çıkacağı zaman ise güneş koruyucu kremini ihmal etmiyormuş. Çok makyaj yapmayan bu güzel kadın dudaklarında koyu kırmızı parlatıcılar ve gözlerinde ince çekilmiş eyeliner tercih ediyor. Saçlarının dolgun görünmesi için katlı kesimler kullanıyormuş.

 

 

Gülben Ergen’in Güzellik Sırları

Gülben Ergenin Güzellik Sırları3 çocuk annesi olan Gülben Ergen de yıllara meydan okuyan isimlerden. Sık sık portakal, greyfurt, havuç suyu içiyormuş ve sürekli sebze yiyormuş. Ihlamur, nane gibi bitkisel çaylar tüketiyormuş. Maydanozu kaynatarak içiyor, bazen detoks yapıyormuş. Az miktarda et tüketmeye özen gösteriyormuş. Kayısı, badem, portakal ve nane yağı gibi gibi bitkisel yağlarla karışım hazırlayarak cildine bakım yapıyormuş. Haftada bir kez yüzüne peeling ve nem maskesi yapıyormuş. Saçları için ise haftada iki kez kekik yağı, ceviz yağı, bephanten ampul, susam yağı ve badem yağı karışımını kullanıyormuş.

 

Pelin Karahan’ın Güzellik Sırları

Pelin Karahanın Güzellik SırlarıDoğumundan sonra bile hala genç kız gibi görünen Pelin Karahan’ın da güzellik sırlarını merak edeceğinizi düşünüyoruz. Asla abartı makyajdan hoşlanmayan Karahan mümkün olduğunca az makyaj yapıyormuş. Kuru cilde sahip olduğu için çabuk kuruyan cildine nemlendirici sürmeyi ihmal etmiyormuş. Gün içinde ellerini çok sık yıkayarak tırnaklarını da besleyen nemlendirici kullanıyormuş.