Düğün, söz , doğum günü ve nişan gibi özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan uzun abiye modelleri ile trend kombinlere imza atabilirsiniz. Eğer boyunuz uzun ise balık etek uzun abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Sahip olduğu trend görünümü ile farklılık yaratacak olan uzun abiye modelleri aynı zaman modern şıklığın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

Balık etek uzun abiye modellerini hasır topuklu ayakkabı  modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz. Bu tarz elbise modelleri ile hazırlayacağınız kombinlere de yüksek topuklu ayakkabıların tercih edilmesi önerilmektedir.

Uzun Abiye Modelleri

Arkası Uzun Önü Kısa Abiye Modelleri İle Trend Kombinler

Marjianlliği ile ön plana çıkan arkası uzun önü kısa abiye modelleri bu sezon da çok moda. Özellikle  maskülen tarzı seven bayanların ilk seçimi olan arkası uzun önü kısa abiye modellerini kalın tabanlı babet modelleri ile beraber kombin edebilirsiniz.

Tarz görünümün ön plana çıkmasını sağlayan  arkası uzun önü kısa abiye modelleri aynı zaman da tarz görünüm elde etmenize kaynaklık edecektir.

 

Pul İşlemeli Uzun Abiye Modelleri

Dikkat çekmeyi seven bayanlardansanız pul işleme detayı ile desteklenerek hazırlanılan abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Sezonun en çok tercih edilenlerinden biri olan pul işlemeli abiye modellerini mini kot ceketler ile beraber kombin  edebilirsiniz. Bu tarz ceket modelleri hazırlayacağınız kombin planlamasını sporlaştıracaktır.

 

Yılan Derisi Desenli Abiye Modelleri

Tarz yaratmak ve geceye iddialı bir şekilde hazırlanmak isteyenlerdenseniz yılan derisi desenli abiye modellerini tercih edebilirsiniz. Modern şıklığı enlerde yaşamak isteyenlerin ilk seçimi olan yılan derisi desenli abiye modellerini deri stiletto tarzı ayakkabı modelleri ile beraber kullanıma alabilirsiniz. En özel abiye modelleri ile düşlerinizde ki kombinleri kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.