[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Uzun kollu gelinlik modelleri bu sezon en çok ön plana çıkan modeller arasında yer almaktadır. Oldukça zarif ve bir o kadar da şık gelinlik modelleri arasından sizler de seçim yapmak istiyorsanız kesinlikle tercihleriniz için de uzun kollu gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun kollu gelinlik modellerinden tercih ederken kesinlikle daha şık duran oldukça sade modellere sahip olan gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

Uzun kollu gelinlik modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri

Uzun kollu gelinlik modellerinde genellikle gipür daha şık tercih edilmektedir. Dileseniz tamamı dantel olan ve eteklerinde de aynı ayrıntıyı bulabileceğiniz ve oldukça sade olan bir gelinlik tercih edebilirsiniz. Uzun kollu gelinlik modeli tercih ederken kesinlikle saç modelinizde oldukça doğru seçimler yapmaya özen göstermelisiniz.

Uzun kollu gelinlik modelleri içinde etek kısmı kabarık olan gelinliklerde bu yıl en çok tercih edilen gelinliklerden birisidir. Sade şık bir topuz ve hafif bir makyaj ile prensesler gibi olacağınız bu tarz gelinliklerde etek kısmı ile ilgili seçimlerinizde vücut tipiniz hakkında en doğru seçimleri yapmanız kusursuz görünmeniz için oldukça önemlidir.

Uzun kollu gelinlik modelleri yaz mevsimi için uygun olmasının yanı sıra özellikle sonbaharda ve kışın düğün yapacak olan çiftler için ilk tercih edilecek gelinlik modelleri içinde yer almaktadır. Bu yıl uzun kollu gelinlik modelleri renk seçenekleri içinde ise kırık beyaz renk de oldukça ön plana çıkmaktadır.

Üstelik tamamı dantel ve tül karışımı olan uzun kollu gelinlik modellerinde oldukça abartılı bir saç modeli yaptırmanıza  gerek yok. Sadece dağınık şık bir topu bile bu tarz gelinlik modelleri içinde prensesler gibi görünmeniz için yeterli olacaktır. Yarım kol da yine uzun kollu gelinlik modelleri içinde en çok tercih edilen modellerden birisidir.