[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz kış kadınların çok sık tercih ettiği uzun kot etek modelleri 2016 yazında da kullanılmaya devam ediyor. Tesettürlü kadınların da spor tarz olmak istediği günler kullandığı bu parçaların nasıl doğru kombinlendiğine biraz değinelim. Sizler için hazırladığımız kot etek kombinlerini umarız beğenirsiniz.

 

Bir zamanlar taşlanmış kotların daha moda olduğunu bilirsiniz. Fakat son zamanlarda sade kot renkleri daha moda olmaya başladı. Eskiden uzun kot eteklerde tam bacakların üzerine gelecek beyaz taşlanmış desenler olurdu. Şimdi o modeller çok demode duruyor. Bu yüzden kot kumaş dahi olsa artık sade modellere yönelmenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

 

Vintage tarzı modasınden en çok etkilenen parçalardan birisi de kot etekler oldu. Önden düğmeli yüksek bel eteklere neredeyse her mağazada rastlayabilirsiniz. Bu tarz etekleri basic tişört ve bluzlarla giymelisiniz. Çünkü eteğin ön kısmındaki düğmeler kombininize yeterince hareket kazandıracaktır.

 

Bir diğer sevilen modellerden birisi de kloş eteklerdir. Bu kloş eteklerin uzun ve yüksek bel versiyonları sizi daha ince göstermeye meyillidir. Uzun kot etek içine soktuğunuz basic tişörtünüz, küçük yandan takmalı zincirli çantanız ve espadrillerinizle çok sevimli ve tarz olabilirsiniz.

 

Yandan ya da önden yırtmaçlı uzun kot etekleri yazın tercih edebilirsiniz. Onları beyaz basic tişörtünüz, babetleriniz ya da spor ayakkabılarınız ve sırt çantanızla birlikte giydiğinizde güzel bir uyum yakalayacağınızı düşünüyoruz.