Uzun saçlarınız varsa şekle sokmak daha zor olur. Bunun için kolay yapabileceğiniz saç modellerine bakmanız gerekir. Kolay şekil alabilecek şekilde ki modelleri 5 dakika içerisinde yaparak dışarı çıkmak için hazır olabilirsiniz. Çok uzun saçlarınızı sürekli açık bırakmak yerine daha güzel modellerde denemeye başlayabilirsiniz. Uzun saç, kadınların en önemli göstergelerinden birisidir.

Erkekler tarafından uzun saçlı kadınlar daha fazla ilgi gösteriliyor. Çünkü uzun saçlar kadına ayrı bir hava kazandırmaya sebebiytet veriyor. Saç tiplerine en uygun saç modellerini sizlerde denemeye başlayarak şık görünme şansını elde etmeye başlayabilirsiniz.  Rahat kullanabileceğiniz Uzun saç modelleri için işte detaylar..

Sarılı Topuz

Yapabileceğiniz en pratik saç modellerinden birisidir. Bu saytede oldukça şık görünerek gittiğiniz mekanlarda dikkat çekmeye başlamış olacaksınız. Sarılı topuz için kolay toplamanıza yardımcı olacak bir tokanız olsun. Saçınızı istediğiniz bölgeden toplayın. Fakat çok yukarı ya da aşağı olmamasına dikkat edin. Saçın parlaklığının yanı sıra görkemli güzelliğini de korumasına mutlaka dikkat etmeniz gerekiyor. Bu saçı yapancak olan kadınlar doğal olarak nerelerde kullanabileceklerini düşünmeye başlayacaktır. Hemen her yerde bu saç modelini her yerde yapabileceksiniz.

 

Hacimli Fön Yapma

Dağınık uzun saçlarınız çok fazla bakımsız görüntüyü ortaya çıkarabilir. Bunun için başvurmanız gereken yollardan birisi de hacimli fön yapmanızdır. Hacimli fönü saçınıza yaotıktan sonra saçlarınızın normalden daha dikkat çekici hale dönüştüğünü fark etmeye başlayacaksınız. Hacimli fönün bir diğer hoşa gidecek artılarından birisi de saçınıza istediğiniz parlaklığı en güzel şekilde kazandırmaya yardımcı olması denilebilir. Saçlarınıza kısa süre içerisinde istediğiniz görünümü verebileceğiniz en pratik saç modellerinden birisidir.

 

Kıvırcık Saçlarla Havanı Yarat

Bukleli saçlarınızla havanıza hava katmanız oldukça kolay olacak. Kıvırcık saçlarınızı istediğiniz şekle son derece kolay şekilde sokabilirsiniz. İster saçlarınızı yukarıdan isterseniz de aşağıdan bağlayabilirsiniz. Rahat edebileceğiniz saç modellerinden birisidir. Özel günlerin yanı sıra günlük yaşantınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir saç modelidir. Evinizde maşanız varsa bu modeli yapabilirsiniz. Bukleli saçlarınızla kendinizi oldukça iyi ve şık hissetmeye başlayacaksınız.