Zaman zaman moda zirvesine çıkan yandan yırtmaçlı etek kombinlerini bu yıl da çok fazla göreceksiniz. Peki kimler yırtmaçlı etek giymeli? Yırtmaçlı etekler hangi parçalarla kombinlenmeli? Doğru kombinler için yazımızı okumaya devam edin.

 

Yırtmaç en dikkat çekici dekolte kesimlerinden biridir. Bacak bacak üstüne attığınızda bacaklarınızı ön plana çıkarttığı için özellikle yırtmacın açıldığı bölgeniz kusursuz görünmelidir. Eteğinizin boyu ince ve uzun görünmeniz açısından çok önemlidir. Kısa boylu bir hanımsanız midi boy ya da uzun yırtmaçlı etekleri topuklu ayakkabı ile birlikte giymelisiniz. Kesinlikle bilekten bağlamalı ya da şeritli ayakkabılardan uzak durmalısınız. Fakat uzun bacaklarınız varsa uzun yandan yırtmaçlı etekler ve sandaletler harika duracaktır. Mini yandan yırtmaçlı eteklerinizde ise dolgu topuklu ayakkabılarla hem uzun hem de sevimli görünebilirsiniz.

 

İster spor isterse klasik tarz olacak şekilde yandan yırtmaçlı etekler kullanabilirsiniz. Öncelikle herkesin tercih ettiği spor tarzlara değinelim. Bu yandan yırtmaçlı etekleri kısa üstler ve spor ayakkabılarla kombinlediğinizde hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Bu kombinle arkadaşlarınızla buluşarak içlerinizde en dikkat çeken kızlardan biri olabilirsiniz. Bacağınız göründüğü için cilt alt tonunuza uygun renkler kullanmalısınız. Sıcak alt tonluysanız turuncu, sarı gibi sıcak renkler, soğuk alt tonluysanız bordo, mavi gibi soğuk renkler kullanmalısınız. Ten renginize yakıştığını düşündüğünüz her renk eteği rahatlıkla giyebilirsiniz.

 

Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 14 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 13 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 12 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 11 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 10 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 9 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 8 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 7 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 6 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 5 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 4 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 3 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 2 Yandan yırtmaçlı etek kombinleri 1