[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Sezonun en yeni trenlerinden biri de yandan yırtmaçlı etek modelleridir. Özellikle gri renk penye ve trikolardan yapılmış kalem etekleri genç kızların üzerinde çok sık görüyoruz. Bu yüzden sizler için farklı yırtmaçlı etekleri bir araya getirdik!

Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri 1

Yandan yırtmaçlı etekler eski yıllarda çok sık kullanılan, annelerimizin gençlik fotoğraflarında gördüğümüz parçalardı. Moda dediğimiz şey de tarih gibi tekerrürden ibaret olduğu için günümüzde yine çok kullanılan etek modellerinden biri haline geldi. Bu yandan yırtmaçlı etekleri doğru kombinlediğiniz zaman harika bir tarz yakalayabilirsiniz!

Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri 2

Öncelikle herkesin tercih ettiği spor tarzlara değinelim. Bu yandan yırtmaçlı etekleri crop top dediğimiz kısa body ya da büstiyerlerle ve beyaz spor ayakkabılarıyla kombinlediğinizde hem şık hem de rahat olabilirsiniz. Bu kombinle yere gitmeniz mümkündür. Spor ayakkabıyla giydiğiniz yandan yırtmaçlı eteklerin kumaşlarının da spor tarzda olmasına dikkat etmelisiniz. Ten renginize yakıştığını düşündüğünüz her renk eteği rahatlıkla giyebilirsiniz.

Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri 3

Yandan yırtmaçlı eteğinizin kumaşı jarse gibi ağır kumaş türlerinden yapılmışsa özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Örneğin siyah yandan yırtmaçlı etek ile siyah deri stilettolar ve beyaz bir gömlek sizi çok otoriter ve kadınsı gösterecektir. İster iş toplantınıza, ister bir nişana, isterse semineriniz için bu kombini kullanabilirsiniz.

Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri 4

Eteğinizin boyu ince ve uzun görünmeniz açısından çok önemlidir. Midi boy, dizde biten etekler bacaklarınızı daha kısa göstereceği için bu modellerde uzun boylu biri değilseniz stiletto ya da normal topuklu ayakkabı giymelisiniz. Kesinlikle bilekten bağlamalı ya da şeritli ayakkabılardan uzak durmalısınız. Uzun yandan yırtmaçlı eteklerde sandaletler harika duracaktır. Dizüstü mini yandan yırtmaçlı eteklerinizde ise dolgu topuklu ayakkabılarla hem uzun hem de sevimli görünebilirsiniz.

Yandan Yırtmaçlı Etek Modelleri 5