[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yaz gelince düğün davetlerinde de büyük artışlar oluyor. Haliyle kadınlar da beğenebilecekleri yazlık abiye modelleri arayışına giriyorlar. Bu sıcaklarda o giyimi zahmetli olan elbiseleri giy çıkart yapmak çok zor. Sizler için derlediğimiz yazlık abiyeleri inceleyerek sadece beğendiğiniz modelleri deneyerek zamandan ve zahmetten tasarruf edebilirsiniz.

2016 Yazlık Abiye Modelleri

2016 Yazlık Abiye Modelleri

 

Yazın günlük kombinlere yansıyan cıvıl cıvıl renkler abiyelere da rahatlıkla yansıyabilir. Kışın giymekten sıkıldığınız siyah, bordo, koyu yeşil gibi renklere biraz ara verin ve pembelere, mavilere, sarılara, turunculara, canlı kırmızılara yer açın!

 

Abiye kelimesi kulağa demode geliyor diye düşünebilirsiniz. Fakat abiyeyi demode yapan eskimiş tasarımlardır. Günümüz abiye modelleri geometrik kesimler ve uyumlu kombinasyonlar sayesinde modaya uygundur. Yazlık abiyenize uygun aksesuarlarla da tamamlandığınızda misafirler arasında en çok dikkat çekenlerden biri olacağınıza eminiz.

 

Eskiden abiyeler genellikle parlak hatta simli platformlu topuklar ve aynı model küçük çantalarla kombinlenirdi. Hatta ve hatta yine aynı renk takılarla elbise boğulurdu. Şimdi yapmanız gereken şey, mümkün olduğunca sade ama aynı zamanda modern tarzlar yakalamanızdır. Mesela pembe renk mini tüllerden yapılmış kloş kesim yazlık abiyenizi elektrik mavisi bir clutch ile tamamlayabilirsiniz. Çünkü bu sezon zıt renkleri kombinlemek moda!

 

Fazla renkli olmak bana yakışmıyor diyorsanız sizler için de tabii ki bir tavsiyemiz olacak. Zıt renkler kullanmak yerine tamamen aynı renge bürünmek de harika görünmenizi sağlayacaktır. Mesela kırmızı abiyenizi bire bir aynı tonda kırmızı ayakkabı ve çantayla kombinlerseniz aksesuarlarınızı silikleştirerek elbisenizi ön plana çıkartabilirsiniz.