[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Havalar iyice ısınınca kot pantolonlardan kurtulup tiril tiril elbiselerle gezmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden en sık tercih edilen yazlık çiçek desenli elbise modellerini sizler için bir araya getirdik! Renk renk, cıvıl cıvıl, inanılmaz rahat olan ve sizi serin tutan bu elbiseleri görünce hemen birkaç tane edinmek isteyeceğinizi düşünüyoruz.

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 1

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 1

Yazın canlı renkler giymekten çekinmenize gerek yok. Bu sıcak havalarda rengarenk de giyinseniz hiç kötü görünmezsiniz. Çiçekli elbiseler de en sevilen yazlık elbise modelleri arasındadır. Elbisenin nasıl bir kesim olduğu ve hangi çiçeklerle süslendiği tamamen sizin zevkinize kalmış. Bazen minik papatyaları olan mini bir elbise, bazen kocaman gül desenleri olan uzun bir elbise giymek isteyebilirsiniz. Bulunduğumuz ortama göre farklı modeller tercih edebilirsiniz.

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 2

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 2

Yaz mevsiminde bazen iş hayatında bile eğer çok disiplinli bir ortam yoksa çiçek desenli yazlık elbiseler tercih edebilirsiniz. Midi boy kloş bir elbise ile topuk ayakkabılarınız size çok yakışacaktır. Bir doğum günü partisine davetliyseniz ya da doğum günü sahibiyseniz bile eğlenceli elbiseler giymek için tam zamanıdır. Özellikle kumsalda yapılan partilerde parmak arası terlikler ya da sandaletler ile çiçekli elbiseler harika olacaktır.

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 3

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 3

Yazlıkta şort giymekten sıkılıyorsanız yine ilk seçenekleriniz arasında renkli çiçekli elbiseler olmalıdır. Oradaki güneş sizi daha çok rahatsız edeceği için şifondan yapılan çok şık diyebileceğimiz elbiseler yerine penye kumaştan yapılmış açık renk çiçekli elbiseler ve terlikleriniz ile çok şirin görünebilirsiniz. Bu elbiselerden hangisini giyerseniz giyin çok rahat olacağınız için mutlu olacaksınız.

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 6

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 4

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri

Yazlık Çiçek Desenli Elbise Modelleri 5