Bu yaz oldukça hareketli etekler tercih edilecek. Daha şimdiden alışveriş savaşı başladı bile… Kadınlar yeni sezonda gerek sokakta, gerekse de davetlerde ortaya koyacakları şıklık yarışında; eteklerden de yardım alacaklar. Kabarık etekler özel davetler için bulunmaz bir fırsat olurken; çiçek desenli ve tropik esintilerin yer aldığı etekler ise sokakta bizi trend yapacak. Yazlık etek modelleri ile kadınların her türlü tarzı yakalamaları adına çeşitlilik yer alıyor.

Yeni sezonla birlikte artık kıyafetlerimiz daha ince, daha cüretkar ve daha havalı olacak. Kloş ve kalem etekler, uzun ve mini etekler boy gösterecek. Her kadın hem tarzına, hem de ortamına göre istediği eteği giyerek, onu kombin edebilecek. Yazın ofis ortamında çalışanlar için kalem etekler ön plana çıkarken, sokakta desenli ve cıvıl cıvıl olan etekler rağbet görecek. Asimetrik kesimi ile dikkat çeken, deri ve kabarık etekler ise; önemli organizasyonlarda boy gösterecek olan hanımların tercihi olacak. Yazlık etek modelleri geniş yelpazesi ile her türlü tarza ve ortama ayak uydurmamızı sağlarken, bizlere de trend bir görünüm kazandıracak.

İddialı eteklerin ön plana çıkacağı yeni sezon için yapılan defilelerde de bunu net bir şekilde gördük. Yırtmaçlı, ön kısmı asimetrik kesim olan ve önü açık, kabarık tasarımlı etekler ile birlikte havalı bir tarz yakalamak çok da zor olmayacak. İddialı bir tarz yakalamak ve trend görünmek adına bu etekleri tercih edebilirsiniz. Daha çok açık renk ve desenli tasarımları ile piyasada boy gösterecek olan bu etekler; asil bir kadın olma yolunda da size yardımcı olacak. Yazlık etek modelleri koleksiyonlarını satışa sunan markaların reyonlarından, birbirinden iddialı eteklere göz atabilirsiniz.