[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Yazlık Tişört Modelleri  arasında, özellikle kolsuz olan, ince tişörtler tercih edilmektedir.Çoğunlukla kısa kollu, daha çok yaz aylarında giyilen, ince bez parçasından yapılan giysiler, tişört olarak adlandırılmaktadır. İnce bir bez parçasından yapılması nedeniyle, yaz aylarında kullanılmaktadır. Kısa kollu, kolsuz ya da uzun kollu olabilen tişörtler, birçok değişik kumaşla üretilebilmektedir.

Yazlık Tişört Modelleri

Sıfır Kol- Askılı Tişörtler

Yaz aylarında, havanın çok sıcak olduğu bilinmektedir. Bu da, insanların, daha açık giyinmeye ihtiyaç duymasına sebep olmaktadır. Sıfır kol tişörtler ise, tam bu amaçla üretilmektedir. Kolsuz oldukları için, kişiyi serin tutarlar. Çeşitli renkleri ve desenleri olabilir. Farklı kesimlere de sahip olabilen sıfır kol tişörtler, yaz mevsiminin olmazsa olmazıdır. Hem bayanlar, hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır.

Kısa Tişörtler

Genç kızlar ve kadınlar arasında son yıllarda, aşırı derecede popüler olan kısa tişörtlerin özelliği, kısa olmalarıdır. Bu tişörtlerin uzunluğu bel hizasına kadardır. Göbeği açıkta bırakırlar. Sıcak olan tatil bölgelerinde, bu tişörtleri giyen bayanlara sıklıkla rastlayabilirsiniz.

Sırt Dekolteli Tişörtler

Sırt dekolteli tişörtler de, yazlık tişört modellerinden biridir. Arka kısımlarında her hangi bir büyüklükte, çeşitli dekolteler bulunmaktadır. Sırtı açıkta bırakmasından ötürü, daha çok yazın kullanılan tişört modelleri arasındadır.

Salaş Tişörtler

İnce ve bol tişörtler, fazlasıyla rahat olmaları sebebiyle yaz mevsiminde oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu tişörtler için, çoğunlukla penye gibi kumaşlar tercih edilmektedir. Ayrıca, bu tişörtler, şort ile birlikte kombin edildiklerinde harika bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle genç kızlar tarafından en çok tercih edilen tişört modelleri arasındadır.

Straplez Tişörtler

Straplez tişörtler, yine kadınların giydikleri tişört modellerinden biridir. Kol detayları olmadığı gibi, askıları da bulunmamaktadır. Göğüs hizasında başlayan, askısız tişörtlerdir. Sıcak havalarda, gayet iyi bir tercih olmaktadır. Yazın, havaların sıcak olduğu bölgelerde, bu tişörtler oldukça yaygındır.

Penye Tişörtler

Penye tişörtler, yaz mevsiminde, bebek, çocuk, yaşlı, genç herkes tarafından kullanılmaktadır. Uzun kollu, kısa kollu ya da kolsuz olabilen bu tişörtlerin birbirinden farklı binlerce çeşidi bulunmaktadır. Bu tişörtler, aşırı derecede serin tutmadığı için, diğer mevsimlerde de kullanılabilmektedir.